Energia słoneczna instalator?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Energia słoneczna instalator?

Post autor: Raczejtak »

Polecicie dobrą firmę do montażu paneli słonecznych?
Awatar użytkownika
Lichon
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:15

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: Lichon »

Teraz firm montujących instalacje fotowoltaiczne wszędzie na pęczki więc faktycznie nie wiadomo kogo wybrać żeby później nie okazało się, że źle zrobione :)

Nie wiem skąd jesteś więc podpowiem ci firmę, która ma oddziały w całej Polsce https://hymon.pl/ , robi dużo takich inwestycji, daje gwarancje więc wydaje mi się, że zlecenie im jest w miarę bezpieczne. Umów się najlepiej z konsultantem, który przyjedzie i sprawdzi jakie są możliwości na twojej posesji i proś o wycenę wstępną :)
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: kirilka »

U mnie panele fotowoltaiczne montowala ekipa z Levady, od nich tez zamawialismy, w ogole we wszystkim bardzo nam pomogli, bo jeszcze zajeli sie calą papierologią ondnosnie dofinansowania :)

jak zbudować wiatrak prądotwórczy
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: Tośka »

Ja zauważyłam, że korzystanie z takich odnawialnych źródeł energii staje się ostatnio coraz popularniejsze. Na rynku działa nawet taka firma jak Respect Energy, która dostarcza prąd dla przedsiębiorstw pochodzący w 100% z takich źródeł odnawialnych :) Może ktoś z Was miał okazję z nią współpracować?
młot

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: młot »

Dokładnie, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z odnawialnych źródeł energii. O tym, czy warto w nie inwestować wiadomości znaleźć możesz w tym poradniku https://www.epiotrkow.pl/news/Fotowolta ... owac,43366 . Z pewnością instalacja fotowoltaiczna pozwoli nam żyć zarówno ekologicznie, jak i ekonomicznie.
graźa

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: graźa »

Na każdym kroku widać, że energia słoneczna coraz więcej zyskuje na popularności. Nie ma co się dziwić skoro to rozwiązanie zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne. Tutaj https://gramwzielone.pl/systemy-fotowol ... ego-swiata czytałam interesujący artykuł w tym temacie. W ostatnich latach pojawia się coraz więcej paneli w miastach, miasteczkach czy wsiach.
Kiłco

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: Kiłco »

My się tak zdecydowaliśmy na panele od firmy - https://passive-instal.pl/ Oni zajęli się praktycznie wszystkim. Mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Wszystko dobrali do naszych potrzeb, do potrzeb domu i zamontowali bez żadnej fuszerki i niedociągnięć
Mikołaj

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: Mikołaj »

Ja myślę, że instalację trzeba powierzyć sprawdzonej ekipie, z dużym doświadczeniem. Trochę się już czytało o pożarach takich instalacji, zrobionych źle. Nie warto ryzykować. Największa firma to teraz https://hymon.pl/. Najwięcej położonych paneli. Więc i największe doświadczenie w projektowaniu i montażu.
wspólnikduży

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: wspólnikduży »

W ochronie przeciw przepięciowej a także lepszemu połączeniu elementów instalacji elektrycznej, mogą pomóc nam elementy aparatury modułowej https://vcx.com.pl/kategoria/aparatura-modulowa/ . Wszystkie sprzedawane w sklepie VCX elementy mają niezbędne certyfikaty, dopuszczające je do używania w instalacjach elektrycznych każdej wielkości.
Jóllcia

Re: Energia słoneczna instalator?

Post autor: Jóllcia »

Kompleksowo właśnie panelami fotowoltaicznymi zajmuje się firma https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-rzeszow/. Zdecydowane warto mieć taką instalację, z uwagi na to, że produkuje darmowy prąd ze słońca. Można dzięki temu zasilać klimatyzację, pompę ciepła. Zdecydowanie gra warta świeczki
ODPOWIEDZ