Ekologia w domu

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
izabellla

Ekologia w domu

Post autor: izabellla »

W mojej firmie mają być odpowiednie elementy zakładane, w tym właśnie termy przepływowe . I jestem ciekawa, jakie macie w tym obszarze podsumowania. Chodzi o to, że jednak każdy z nas ma swoje własne pojęcie na ten temat. I dla mnie to jest kluczowe. Dlatego dajcie znać, co sądzicie, jakie macie pomysły.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Ekologia w domu

Post autor: podrickpayne »

Jeśli szukacie nowych rozwiązań, na przykład w postaci nowoczensych systemów zdalnego monitorowania emisji gazów, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten adres https://chochlikdrukarski.com.pl/przyrz ... zwiazania/ gdzie bezproblemowo znajdziecie ciekawe rozwiązania dla waszej firmy.
Awatar użytkownika
kwiatushek04
Posty: 30
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Ekologia w domu

Post autor: kwiatushek04 »

Jeżeli chcę ci coś doradzić, uważam, że powinieneś zajrzeć do firmy https://odbiorydomowe.pl/. Zajmują się profesjonalnym gromadzeniem e-odpadów w Warszawie i nie tylko, więc myślę, że nie będziesz rozczarowany ich ofertą. Sprawdź ich stronę, a sam przekonasz się.
zorro

Re: Ekologia w domu

Post autor: zorro »

Ostatnio planowałem rozbudowę firmy, ale potrzebowałem decyzji środowiskowej i nie wiedziałem, jak ją uzyskać. Dzięki uprzejmości znajomego dowiedziałem się, że tutaj https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/ można znaleźć pomoc. Ich oferta rzeczywiście jest świetnie dopasowana.
ODPOWIEDZ