Dotacja na wyposażenie firmy?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: maksik »

Czy możecie doradzić gdzie mogę starać się o dotacje na wyposażenie firmy? Na https://www.filmat.eu/oferta/owijarki-d ... iarka.html dostępna jest oferta na zakup urządzenia, które byłoby nam potrzebne. Jednak koszt jest spory. Czy ktoś może otrzymał dotacje na zakup takich urządzeń?
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: szycha »

Tutaj https://edoradca.pl/ostatnie-bezzwrotne ... spektywie/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat bezzwrotnych dotacji unijnych. Nie trzeba dzięki temu angażować w całości swoich środków. Myślę, że warto zastanowić się przede wszystkim nad tym co konkretnie potrzebujemy, a potem można skorzystać z fachowego doradztwa.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: Tośka »

A skoro już o dotacjach mowa, to czy słyszeliście, że można takie dofinansowanie pozyskać również na działania kulturalne? Więcej na ten temat znajdziecie na stronie internetowej https://subitoadvising.pl/oferta/kultura, polecam zajrzeć w wolnej chwili ;)
Awatar użytkownika
tymi
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2020, 20:18

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: tymi »

Swoją firmę prowadzę dość długo. Już dawno nie korzystałem z żadnych dotacji. A jeśli się na coś decyduję to analizuję koszty do ewentualnych korzyści na jakie mógłbym liczyć. Dlatego zdecydowałem się na MonPay https://monpay.pl/ . Zdecydowanie opłaca się taki system mieć u siebie, koszt nie jest duży i bardzo prosta obsługa. Za to efekt w postaci zwiększenia spływu należności w terminie nawet o 30% jest dla mnie wystarczającym argumentem. A jak sprawdzicie korzyści jest co najmniej kilka.

gry sportowe ranking
DamianŚ

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: DamianŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego dostawcy tonerów do drukarek to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.asprinters.pl/. Ja od wielu lat zamawiam u nich regularne dostawy i zawsze jestem zadowolony. Warto zaznaczyć, że firma oferuję również serwis dla urządzeń biurowych.
Snake21ś

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: Snake21ś »

Za dotacje dla firmy można zakupić na przykład wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny - https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/ Ważne, żeby takie pieniądze sfinansowały potrzeby firmy, dzięki czemu będzie mogła funkcjonować w sposób prawidłowy i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

sucha beskidzka 24
charlie888

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: charlie888 »

Po otrzymaniu dotacji zdecydowaliśmy się na zadbanie o specjalistyczne maszyny do obsługi korespondencji pocztowej i automatyzacji obsługi gotówki. W zasadzie było to jedyne, czego akurat nam brakowało a wyposażenie w tym stylu dostarczyli BANPOST http://www.banpost.com.pl/2-oferta . Wybór ten całkowicie sprostał moim wymogom, także na pewno odnajdziecie w tym coś dla siebie. Maszyny w tym stylu szczególnie się przydają, jeśli robicie sporo obrotów i wpada Wam znaczna ilość gotówki. To spore i istotne ułatwienie!
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: podrickpayne »

Myślę, że jeśli otrzymaliście wsparcie finansowe z Unii Europejskiej na remont swojego biznesu, warto rozważyć umieszczenie tablicy informacyjnej przed budynkiem. Firma https://fantasiadesign.pl/tablice-unijne/ oferuje tego rodzaju usługi, więc może warto się z nimi skontaktować w tej kwestii. Mogą dostarczyć więcej szczegółów na ten temat.
ODPOWIEDZ