Dobry antywirus

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
anna_enn
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:01

Dobry antywirus

Post autor: anna_enn »

Cześć, czy mógłby ktoś doradzić skuteczny program antywirusowy dla komputerów Mac? Chciałabym podnieść poziom bezpieczeństwa danych osobowych i zabezpieczyć komputer przed różnego rodzaju atakami, szczególnie tymi sieciowymi. Ostatnio znalazłam ciekawą propozycję https://bitdefender.pl/produkt/bitdefen ... s-for-mac/ - antywirus Bitdefender Antywirus for MAC. Dany program antywirusowy posiada mnóstwo dodatkowych funkcji i jest w bardzo przystępnej cenie. Może ktoś korzysta z danego oprogramowania i może podzielić się opinią? Będę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
remede
Posty: 35
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:28

Re: Dobry antywirus

Post autor: remede »

Rozumiem, żę ma to być antywirus dla firmy? Moim zdaniem jeśli firma jest spora oraz jeśli na komputerach przechowywanych jest wiele firmowych danych, zwykły antywirus nie wystarczy oraz warto będzie zdecydować się na zewnętrzne wsparcie profesjonalnej firmy, która zadba o to aby dane były bezpieczne.
Obecnie bardzo popularna jest obsługa informatyczna w postaci outsourcingu
http://www.karierait.pl/obsluga-informa ... tsourcing/

Coraz wiecej firm się na to decyduje z uwagi na to, ze jest to opcja o wiele tańsza niż zatrudnianie do firmy informatyka na etacie. Dzięki temu mozna być pewnym, ze nasze dane są bezpieczne.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Dobry antywirus

Post autor: wspolnafirma1 »

Jeśli chodzi o dobór odpowiednich rozwiązań dla firm - takich właśnie jak antywirus to warto zdać się na fachowców z itbce.com . Dobiorą odpowiednie licencje, skonfigurują konsolę i będą czuwać nad odpowiednim sprawdzeniem wszystkich komputerów. Warto zlecić takiej firmie współpracę, stosunkowo małym kosztem można bardzo profesjonalnie zabezpieczyć swoją sieć i zasoby.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Dobry antywirus

Post autor: KarolK »

Jeśli szukasz dobrego antywirusa na maca, to na Twoim miejscu zdecydowałbym się na najlepszy. Według większości rankingów antywirusów, najlepszym jest Bitdefender, który jednocześnie jest jednym z najtańszych https://bitdefender.pl/. Wersji jest wiele, bo znaleźć można antywirus na maca, na windowsa, na urządzenia mobilne i na stacjonarne, dlatego możecie zabezpieczyć każde urządzenie, które może stać się obiektem ataku. Najłatwiejszym sposobem na wyszukanie dobrego antywirusa jest po prostu wpisanie w Google najlepszy antywirus, dzięki czemu sami możecie się przekonać, że od wielu lat króluje bitdefender.
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Dobry antywirus

Post autor: myśliwy »

Mamy antywirus Kaspersky dla średnich firm https://www.kaspersky.pl/antivirus. Porównywaliśmy kilka ofert i ta wypadła zdecydowanie najlepiej. Mamy go już jakiś czas i dodatkowym plusem jest płynna praca komputera. Zajmujemy się grafiką, więc ten aspekt był dla nas dość istotny. Zamierzam również dokupić menedżera haseł, który zapewnia bezpieczeństwo i ułatwia logowania.

mydła alepia
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Dobry antywirus

Post autor: szycha »

Na temat antywirusa można sobie tutaj https://panwybierak.pl/blog/darmowe-ant ... -internet/ poczytać. Wiele osób korzysta z darmowych rozwiązań, które naprawdę fajnie się sprawdzają. Można bowiem w ten sposób uniknąć wielu problemów. Na tym blogu znajdziecie praktyczne porady w tym zakresie, które mogą się przydać.
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 70
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:59

Re: Dobry antywirus

Post autor: Alek »

Bezpieczeństwo w sieci to podstawa. Ja całkiem niedawno zdałem sobie sprawę z tego, że najczęstsze hasła, jakie stosuje w logowaniu do kont są powielane i podobne..na szczęście znalazłem bardzo rzeczowy artykuł, który pomógł mi to zweryfikować :)
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: Dobry antywirus

Post autor: Zoxin »

Avast - skuteczny i darmowy ;)
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Dobry antywirus

Post autor: inika »

Nie do końca jestem przekonana, że darmowy antywirus jest naprawdę skuteczny. Ja wolę jednak zainwestować w oprogramowanie, które da mi poczucie bezpieczeństwa bo jest skuteczny. Ten, na który się zdecydowałam znalazłam na stronie https://gdata.pl/ . Warto zerknąć na stronę i poczytać na ten temat. Zawsze możesz wypróbować go przez 30 dni.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Dobry antywirus

Post autor: KarolK »

Dobry antywirus to niestety nie wszystko, żeby w pełni zabezpieczyć się przed różnymi niebezpieczeństwami. Dlatego polecam zajrzeć na https://marken.com.pl/produkty/safetica/, gdzie znajdziecie wszystko, by zabezpieczyć swoją firmę, czy domostwo przed różnymi zagrożeniami, które czyhają w sieci.
kśa

Re: Dobry antywirus

Post autor: kśa »

szycha pisze: ↑29 mar 2020, 21:53 Na temat antywirusa można sobie tutaj https://panwybierak.pl/blog/darmowe-ant ... -internet/ poczytać. Wiele osób korzysta z darmowych rozwiązań, które naprawdę fajnie się sprawdzają. Można bowiem w ten sposób uniknąć wielu problemów. Na tym blogu znajdziecie praktyczne porady w tym zakresie, które mogą się przydać.
to jest to
Awatar użytkownika
focus
Posty: 91
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Dobry antywirus

Post autor: focus »

Nie tylko antywirus zabezpiecza urządzenie ale także taki http://babskiesprawy.info/moj-komunikat ... ezpieczny/ komunikator, bo ta aplikacja jest w stanie odpierać ataki hakerskie oraz sprawdzać, czy może telefon został już zainfekowany a jej serwery nie gromadzą informacji
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Dobry antywirus

Post autor: sefka »

Szukasz namiaru na firmę, która zapewni wsparcie informatyczne twojej firmy? Zdecydowanie powinnaś zapoznać się z ofertą przygotowaną przez https://enicom.pl/ Sama współpracuje z nimi od dłuższego czasu i nie mam na co narzekać.
ODPOWIEDZ