asinos.pl opinie

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Katka_L
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2019, 15:55

asinos.pl opinie

Post autor: Katka_L »

Cześć! Znacie sklep asinos.pl z zaopatrzeniem medycznym i akcesoriami higienicznymi?

Obrazek
Poszukuję sprawdzonego dostawcy rękawiczek, kompresów i podkładów higienicznych do gabinetu. Czy ktoś korzystał z ich oferty? Jakieś opinie? Nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia w dostawach, jestem zapominalska i zazwyczaj robię zamówienia jak już się wszystko kończy...
Awatar użytkownika
kamila43
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:53

Re: asinos.pl opinie

Post autor: kamila43 »

Do naszego gabinetu od dłuższego już czasu dostarcza takie środki asinos.pl. Chwalimy sobie tę współprace i z chęcią wystawiamy im pozytywną opinię. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Awatar użytkownika
marta42
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:57

Re: asinos.pl opinie

Post autor: marta42 »

Doskonale znam asinos.pl i mam o nich bardzo dobrą opinie. Są terminowi i nie ma takich sytuacji, że czegoś zabraknie, bo przeoczyli swój stan magazynowy. Polecam, bardzo fajnie się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
monia34
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:21

Re: asinos.pl opinie

Post autor: monia34 »

Wybierając asinos.pl na pewno nie będziesz zawiedziona. Znam opinie o nich z kilku źródeł i wszystkie są zgodne. To zaufany i sprawdzony dostawca, który na pewno nie zostawi cię na lodzie. Polecam.
Awatar użytkownika
gosia743
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 11:15

Re: asinos.pl opinie

Post autor: gosia743 »

Wcześniejszy dostawca się nie sprawdzał, więc zmieniliśmy właśnie na asinos.pl. Mieli świetne opinie, więc postanowiliśmy sprawdzić jak to się ułoży. Jak do tej pory sprawują się rewelacyjnie, więc nie mogę złego słowa powiedzieć.
Awatar użytkownika
kama53
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 10:05

Re: asinos.pl opinie

Post autor: kama53 »

asinos.pl to bardzo solidny partner w biznesie. Dostawy są regularne i nigdy nie mamy takiej sytuacji, że czegoś nam zabraknie i musimy czekać. Firma ma masę pozytywnych opinii. I trudno się dziwić.
Awatar użytkownika
jowita56
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:59

Re: asinos.pl opinie

Post autor: jowita56 »

Firma asinos.pl jest odpowiedzialna za dostawy tego typu w naszym zakładzie. Radzą sobie doskonale, pilnują terminów, wszystko jest zawsze w najlepszym porządku. Zbierają masę pozytywnych opinii, bo zasługują na nie.
Awatar użytkownika
odeta56
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:22

Re: asinos.pl opinie

Post autor: odeta56 »

Firma asinos.pl, zgodnie z panującą opinią, jest rzetelnym dostawcą tego typu materiałów. Współpracujemy z nimi już ponad pół roku i przez ten czas nie mieliśmy żadnych problemów.
Awatar użytkownika
sabina53
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:10

Re: asinos.pl opinie

Post autor: sabina53 »

Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy takich produktów to asinos.pl jest optymalnym wyborem. Trudno obecnie o firmy, które tak zasługują na dobrą opinię jak właśnie ten dostawca.
Awatar użytkownika
mala435
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 9:12

Re: asinos.pl opinie

Post autor: mala435 »

Wiadomo, że dostawy takiego asortymentu muszą być terminowe i pewne. Dlatego asinos.pl jest, moim zdaniem, bardzo dobrym wyborem. Podobną opinię na temat tej firmy mają również moi znajomi.
Awatar użytkownika
salcia65
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:38

Re: asinos.pl opinie

Post autor: salcia65 »

Asinos.pl profesjonalnie wywiązują się ze swoich zadań. Wszystko jest terminowo i dokładnie zaopatrywane. Polecam, bo przyjemnie robi się z takimi ludźmi interesy. Do tego mają masę pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
kaja64
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 12:00

Re: asinos.pl opinie

Post autor: kaja64 »

Asinos.pl to już od dłuższego czasu nasz sprawdzony dostawca tego typu materiałów. Zawsze wszystko na czas i w komplecie. Jeśli zależy ci na pewności, że materiały zostaną dostarczone, to stawiaj na współpracę z nimi. W moim środowisku cieszą się zasłużoną, dobrą opinią.
Awatar użytkownika
paulina55
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:37

Re: asinos.pl opinie

Post autor: paulina55 »

Hej. Tak się składa, że u mnie dostawy również organizuje firma asinos.pl. Są świetnie zorganizowani, więc nie wyobrażam sobie nawet sytuacji, jakie fundował nam nasz poprzedni dostawca. Nie muszę wspominać, że już nie współpracujemy. Obecny dostawca jeszcze nie zawiódł mojego zaufania i mam na jego temat dobra opinię.
Awatar użytkownika
marta645
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:10

Re: asinos.pl opinie

Post autor: marta645 »

Od ponad roku współpracujemy z asinos.pl w zakresie regularnych dostaw materiałów opatrunkowych. Firma działa bez zarzutu, wszystkie dostawy realizowane są terminowo. Generalnie polecam, bo trudno o tak rzetelnie działające firmy ostatnio. Opinie krążące na ich temat są jak najbardziej prawdziwe.
Awatar użytkownika
kasandra45
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:49

Re: asinos.pl opinie

Post autor: kasandra45 »

Asinos.pl to poważna firma. Skrupulatnie wywiązują się umów, nie nawalają w kluczowych momentach jak kilku poprzednich dostawców. Zgadzam się z opinią większości z was - sprawdzona, solidna firma.
Awatar użytkownika
wiki799
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:34

Re: asinos.pl opinie

Post autor: wiki799 »

Nasz gabinet już od kilku miesięcy korzysta z rękawiczek od firmy asinos.pl i bardzo sobie chwalimy tę współpracę. Akcesoria są wykonane solidnie i wielu pracowników uważa, że ich produkty sa jednymi z najlepszych, dlatego mogę wystawić im tylko pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
zosia029
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:24

Re: asinos.pl opinie

Post autor: zosia029 »

Do swojego gabinetu stomatologicznego kupuję środki higieniczne wyłącznie w asinos.pl. Jest to sprawdzona przeze mnie firma i mam dobrą opinię na temat ich usług. Ich produkty są wysokiej jakości, jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
joasia430
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:42

Re: asinos.pl opinie

Post autor: joasia430 »

Czytałam opinie o asinos.pl i znalazłam same pozytywne. Wiem, że nikt nie będzie zawiedziony, zamawiając ich akcesoria higieniczne. Znam firmę i wiele osób chwali sobie ich akcesoria medyczne.
Awatar użytkownika
mira344
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:34

Re: asinos.pl opinie

Post autor: mira344 »

Znam wiele gabinetów, które się zaopatrują w sprzęt medyczny i higieniczny u asinos.pl. Z reguły są to dobre opinie, bo ich akcesoria są dobrze i solidnie wykonane. Znam wiele pielęgniarek, które sobie chwalą ich akcesoria.
Awatar użytkownika
karola019
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:44

Re: asinos.pl opinie

Post autor: karola019 »

Znam firmę asinos.pl i często zamawiam u nich artykuły higieniczne. Mam dobrą opinię o nich i będę składać u nich zamówienia na pewno też w przyszłości. Polecam ich artykuły do każdego gabinetu.
Awatar użytkownika
gaba891
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:43

Re: asinos.pl opinie

Post autor: gaba891 »

Mam dobrą opinię na temat asinos.pl. Artykuły higieniczne do mojego gabinetu dentystycznego kupuję tylko u nich, bo są bardzo dobre i wytrzymałe. Cena też nie jest wygórowana, dlatego polecam ich produkty.
Awatar użytkownika
tina707
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:35

Re: asinos.pl opinie

Post autor: tina707 »

Prowadzę własny gabinet i znam firmę asinos.pl. Mogę wyrazić swoją opinię, a jest ona pochlebna, bo uważam, że robią jedne z lepszych produktów. Polecam wszystkim te artykuły.
Awatar użytkownika
klauda652
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:50

Re: asinos.pl opinie

Post autor: klauda652 »

Znajoma poleciła mi firmę asinos.pl i od tamtej pory zamawiam artykuły higieniczne do mojego kabinetu kosmetycznego tylko u nich. Mam dobrą opinię, bo nigdy się nie zawiodłam na ich produktach. Wiem, że w najbliższej przyszłości również złożę u nich zamówienie.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: asinos.pl opinie

Post autor: Mikka »

mira344 pisze: ↑16 lip 2019, 18:37 Znam wiele gabinetów, które się zaopatrują w sprzęt medyczny i higieniczny u asinos.pl. Z reguły są to dobre opinie, bo ich akcesoria są dobrze i solidnie wykonane. Znam wiele pielęgniarek, które sobie chwalą ich akcesoria.
No, a znasz może firmę https://medicstar.pl/kategoria-produkto ... o-damskie/ oferują oni profesjonalną odzież medyczną, typu koszulki polo damskie. Wyglądają one ładnie, dobrze się układają na ciele, ale co najważniejsze zapewniają komfort, który jest ważny podczas pracy. Także jakby ktoś szukał ubrania medyczne warto zobaczyć do nich.
Awatar użytkownika
lara423
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:43

Re: asinos.pl opinie

Post autor: lara423 »

Zaopatrzenie medyczne do mojego gabinetu dentystycznego kupuję właśnie na asinos.pl. Mam pozytywną opinię na temat ich produktów i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Przesyłka zawsze jest zgodna z zamówieniem, a ceny nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: asinos.pl opinie

Post autor: falcia123 »

Dobry sklpe medyczny powinien oznaczać się pewnymi określonymi cechami. Przede wszystkim powinniśmy postawić na Tani sklep omnes BTL w którym znajdziesz naprawdę dobrej jakości sprzęt w bardzo przyjemnych i przyzwoitych cenach. To ogromna okazja, która na pewno będzie pozytywna dla każdego biznesu w zakresie medycyny.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: asinos.pl opinie

Post autor: Tadek33 »

Również jestem za :) Współpracujemy z nimi już od dłuższego czasu i śmiało mogę stwierdzić, że https://asinos.pl/ stawiają zarówno na bardzo dobrą jakość, profesjonalizm w zakresie obsługi klienta oraz szeroką ofertę. Mam nadzieję, że inni też się przekonają i skorzystają!
ODPOWIEDZ