Apteka Leki

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 52
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:25

Apteka Leki

Post autor: beetle »

Hej, czy to prawda, że apteka-leki https://www.apteka-leki.pl/ działa już ponad 8 lat w Polsce? I że często sprzedaje najtaniej leki i suplementy? Moja znajoma mnie na nią nakierowała, ale ja niedowiarek, zawsze wolę sprawdzić, niż wiecie, na chybił trafił wybierać aptekę. Jeśli macie na jej temat jakieś dodatkowe informacje, to poproszę je tutaj wpisać.
Awatar użytkownika
MaciejM
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2019, 8:32

Re: Apteka Leki

Post autor: MaciejM »

Coraz więcej takich miejsc pojawia się w sieci. Apteki muszą być odpowiednio certyfikowane. Sklepy z suplementami już niekoniecznie. Dlatego jeśli chodzi o takie sklepy, to warto wybierać miejsca polecane i zaufane. Takie, które dostarczają produkty wysokiej jakości, bazujące na naturalnych składnikach. Dlatego uważnie czytaj co kupujesz i sprawdzaj miejsca, w których zamawiasz :)
Pozdrowienia
Maciek Mikołajczyk
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Re: Apteka Leki

Post autor: Raczejtak »

MaciejM pisze: ↑14 paź 2019, 8:32 Coraz więcej takich miejsc pojawia się w sieci. Apteki muszą być odpowiednio certyfikowane. Sklepy z suplementami już niekoniecznie. Dlatego jeśli chodzi o takie sklepy, to warto wybierać miejsca polecane i zaufane. Takie, które dostarczają produkty wysokiej jakości, bazujące na naturalnych składnikach. Dlatego uważnie czytaj co kupujesz i sprawdzaj miejsca, w których zamawiasz :)
Pozdrowienia
Maciek Mikołajczyk
zgadza się, dlatego ja leki tylko w aptekach stacjonarnych
Awatar użytkownika
grati4
Posty: 47
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:57

Re: Apteka Leki

Post autor: grati4 »

A na kaszel suchy macie coś sprawdzonego? Myślałem o tym leki na kaszel suchy bo cena jest naprawdę fajna. Jeżeli macie coś lepszego to z chęcią to sprawdzę. Ale jak na razie stawiam tylko na tą opcję.
Jedno, co wiem o pokoju, to że nie zawsze jest dobry. Pokój może być kruchy, pokój może być paskudny i może być czymś złym. Pokój zbudowany na kłamstwach to żaden pokój.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Apteka Leki

Post autor: Emilka »

ja nie mam szczegolnego zaufania do suplementow - Bóg tylko wie co tkwi w ich skladzie.Ja stawiam na medycynę naturalną - np konopia siewna świetnie radzi sobie z migrenami czy bólami mięśni oraz stawów. Nie wierzycie? Zajrzyjcie na tą stronę https://www.hempking.eu/o-nas/ gdzie dowiecie sie wiecej na temat produktow z konopii siewnej pod wieloma postaciami - wedlug mnie to swietne rozwiazanie na wiele dolegliwosci zdrowotnych
ODPOWIEDZ