Aplikacje z tanimi zakupami?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Lichon
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:15

Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: Lichon »

Aplikacje z tanimi zakupami?
jakich używacie?
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Re: Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: Raczejtak »

8-)
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Re: Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: Raczejtak »

Nie używam jakoś dużo aplikacji, mam osobną apkę do Rossmana, bo jakieś tam tańsze rzeczy można z niąkupić,
ale nawet nie zawsze korzystam, bo zapomnę:)
Ale przeglądam na ding gazetki promocyjne - to taka apka gdzie masz
chyba ze 300 sklepów które wydają gazetki reklamowe i wszystkie te gazetki są tam,
wiec super wygodnie się przegląda bo w jednym miejscu i zero przynoszenia papierzysk do domu:)

To tą jedną mogę polecić,
moja córka też jakichś używa ale boję się pytać bo mi zaraz wykład zrobi;)
Awatar użytkownika
adamhill
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2020, 10:35

Re: Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: adamhill »

ja osobiście używam rabato.com jeszcze ten portal nie ma swojej aplikacji ale czytałem w ich blogu, że za nie długo będzie. są tu najlepsze promocje sklepu biedronka
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: Zoxin »

Najczęściej z aplikacji Sprzedajemy, czyli serwisu ogłoszeniowego, w którym można kupić nowe i używane ciuszki, meble i masę innych rzeczy. Na dodatek czasem sama tam coś sprzedaję^^

pistolet alarmowy walther p99 na wkłady hukowe
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: marian3 »

Tanie zakupy? Najlepiej zaoszczędzać na tych codziennych, głównie na spożywczych. Na jedzenie jak zauważyłem ostatnio wydaję zdecydowanie najwięcej. A w dużych marketach wcale nie jest najtaniej. Zobaczcie na ceny w sieci sklepów Lewiatan , gazetka jest dostępna na stronie aktualna zawsze. Poza tym na stronie znajdziecie namiary na adresy sklepów, w całej Polsce jest ich już ponad trzy tysiące. W moim mieście znam 4 takie a na pewno jest jeszcze więcej. W każdym dobre ceny, profesjonalna obsługa, zawsze świeże produkty. Szczególnie te marki Lewiatan są godne polecenia. Ceny korzystne a jakość super.
Awatar użytkownika
bart
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:02

Re: Aplikacje z tanimi zakupami?

Post autor: bart »

Takie aplikacje się przydają. Dla mnie super jak mogę coś taniej kupić. Z tego też względu często też robię zakupy w internetowych sklepach. Po pierwsze to bardzo wygodne, po drugie można liczyć na dużo większy wybór, więcej promocji i generalnie dobrych cen. Ostatnio na https://butymodne.pl/sportowe-meskie-c257929.html modne buty sportowe znalazłem, jest w czym wybierać i to mnie bardzo cieszy.
ODPOWIEDZ