Zarabianie na forex - da się samemu?

Oferty pracy zdalnej. Sprzęt do pracy w domu, sposoby na zachowanie efektywności, dyskusje.
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Raczejtak »

Zarabianie na forex - da się samemu
Pytam bo doczytałam gdzieś że na forex większość ludzi traci pieniadze...

jak do tego podchodzicie?
Justyna Goterłowicz

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Justyna Goterłowicz »

Jeśli zależy Ci na stałej pracy i dobrym wynagrodzeniu, warto przejrzeć ogłoszenia na https://pokato.pl/praca. Można tam znaleźć ogłoszenia o pracę, praktycznie z każdej dziedziny. Począwszy od gastronomii po prace urzędowe. Mi udało się znaleźć dzięki tym ogłoszeniom pracę na stanowisku pracownika biurowego. Pracuje tam już drugi rok.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Bizneswoonder »

Wszystko się da, jak macie dostęp do internetu to żaden problem. Na pewno znajdziecie jakieś poradniki, choć nie mówię że to jest łatwe i jest to dla każdego. Jak znajdę w końcu normalną, dobrą pracę to będę mógł myśleć o tego typu inwestycjach. Przeszukuje oferty pracy w Warszawie i okolicach, najlepiej to nic poza województwem mazowieckim.
Błażej

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Błażej »

Myślę, że każdy może samemu osiągnąć niemały sukces na runku forex, jednak bez odpowiedniej dawki wiedzy na pewno się nie obejdzie. Polecałbym Ci zacząć od https://www.trusted-broker-reviews.com/ ... handlowac/, gdzie dowiesz się trochę na temat handlu na tym rynku.
Węlez

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Węlez »

Ci, którzy są słabo zorientowani w handlu na giełdzie, często lubią mówić, że to wszystko jest nonsensem. Ale w rzeczywistości jest to o wiele łatwiejsze i bardziej skuteczne niż wiele innych rodzajów zarobków. Więc radzę ci zrozumieć to lepiej i jestem pewien, że to pomoże ci dobrze z twoimi zarobkami.
Xięl

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Xięl »

Jestem pewien, że wszyscy już wiele razy napotkali różnego rodzaju trudności, kiedy po raz pierwszy mieliśmy do czynienia z giełdą. Wszystko to jest w rzeczywistości dość proste i łatwe do rozwiązania, jeśli zaangażujesz się w to celowo za pomocą programów partnerskich tej firmy platforma, handlowa, trading https://www.robomarkets.pl/forex-tradin ... ader4-mt4/ Pomogło mi to więcej niż raz i osobiście przekonałem się, że działa świetnie. Myślę, że każdy, kto zajmuje się handlem, powinien spróbować.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: Alvinka »

Można, ale na pewno trzeba się podszkolić w tym zakresie. Ja to nie jestem dobra w te klocki więc skupiam się na tym co umiem i poświęcam się pracy:) Szukałam długo, ale w końcu trafiłam na coś super. Tu masz kalkulator umowa zlecenie (ale wyliczysz też podatki umowy o dzieło), kalkulator umowy o dzieło też może się wam przydać.
ambeż

Re: Zarabianie na forex - da się samemu?

Post autor: ambeż »

Jeśli chcesz zacząć inwestować na rynku forex, warto rozważyć kurs prowadzony przez Roberta Gawędę. Jego praktyczne podejście i prosty sposób tłumaczenia zagadnień z pewnością ułatwią Ci pierwsze kroki w świecie inwestycji.
ODPOWIEDZ