Sklep online z własnoręcznie zrobioną biżuterią?

Oferty pracy zdalnej. Sprzęt do pracy w domu, sposoby na zachowanie efektywności, dyskusje.
mamuśka17

Sklep online z własnoręcznie zrobioną biżuterią?

Post autor: mamuśka17 »

Na korallo.pl/polfabrykaty-srebrne są dostępne półfabrykaty, które można użyć do wykonywania własnej biżuterii. W internecie jest bardzo dużo poradników i pomysłów. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad sklep online, gdzie taka biżuteria byłaby wystawiona na sprzedaż. Czy możecie podpowiedzieć czy może to być fajny pomysł na biznes?
gałka

Re: Sklep online z własnoręcznie zrobioną biżuterią?

Post autor: gałka »

Ja noszę biżuterię ze stali chirurgicznej i w tej czuję się bardzo dobrze. Jej wybór jest naprawdę ogromny więc można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Do tego dla mnie ważne jest to, że biżuteria ta tak naprawdę jest na każdą kieszeń. Na stronie https://www.miastokobiet.pl/bizuteria-z ... czy-warto/ znaleźć można naprawdę ciekawy artykuł na jej temat.
wieża

Re: Sklep online z własnoręcznie zrobioną biżuterią?

Post autor: wieża »

Mnie bardzo podoba się taka ręcznie robiona biżuteria. Generalnie lubię rzeczy oryginalne, niepowtarzalne i zdecydowanie ponadczasowe. Na szczęście w internecie takiej nie brakuje. Co jakiś czas zaglądam po coś nowego dla siebie. Taka biżuteria nadaje się również jako prezent.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Sklep online z własnoręcznie zrobioną biżuterią?

Post autor: mczay »

Własnoręcznie robiona biżuteria? To bardzo dobry pomysł. Mnie się takie własne ozdoby zawsze bardzo podobały chociaż nie mam wprawy ani pojęcia jak takie wykonywać. Dlatego dobrze wiem za to gdzie takie można kupić i jakie warto wybierać. A jeśli też szukacie najlepszej biżuterii dla siebie to odsyłam na stronę http://kobieta.elblag.net/artykuly/bizu ... ,45773.htm . Biżuteria ze stali szlachetnej cieszy się coraz większym uznaniem, szczególnie wśród pań alergiczek które nie mogą nosić biżuterii zawierającej nikiel na przykład.
ODPOWIEDZ