wyposażenie szkół

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Pieterś2893

wyposażenie szkół

Post autor: Pieterś2893 »

Witam, wiecie, że na stronie https://mojebambino.pl/lego-education/ znajdziecie edukacyjne rozwiązania i system nauczania lego? Jeśli nie wiedzieliście to rzućcie na to okiem. Skąd Wy kupowaliście takie produkty? Szukacie takich produktów w sklepach online?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Tośka »

Na pewno w żadnej szkole nie może zabraknąć dużych tablic kredowych do pisania. W sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-kredowe.html można takie tablice zamówić po całkiem niewygórowanych cenach, wygodnie i bez wychodzenia z domu. polecam więc się tam rozejrzeć.
Ryś

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Ryś »

Podstawą w szkole jest wyposażenie typowo biurowe. Zobaczcie sobie tę ofertę https://www.biuronet.com/kategoria_3501 ... -papierowe Flipcharty to są najlepsze rzeczy do prowadzenia wykładów. Flipcharty to nic innego jak duże tablice papierowe, na których wykonywane są notatki lub odręczne prezentacje.
aśka22

Re: wyposażenie szkół

Post autor: aśka22 »

Każda placówka oświaty musi być wyposażona w szafki metalowe, szatnie i szafki ubraniowe. Na stronie https://www.alsanit.pl/sklep/szafki-szkolne znajdziecie wszystkie te wymienione produkty. Alsanit dokłada wszelki starań, by ich wyroby przetrwały warunki szkolne :) a do tego ładnie się prezentowały.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: wyposażenie szkół

Post autor: marian3 »

W szkołach często stosuje się maty antypoślizgowe o których można przeczytać na stronie https://powerrubber.com/kat/mata-antyposlizgowa/ . Firma Power Rubber jest czołowym producentem takich mat i jesli szukacie odpowiednich do szkół, hal sportowych czy innych obiektów to tylko od nich. Znajdziecie ich w Pruszkowie pod Warszawą.
Jarosław Łłer

Re: wyposażenie szkół

Post autor: Jarosław Łłer »

Odpowiedniej jakości skrzynki pocztowe, meble metalowe, szafy, tym podobne wyposażenie jest oczywiście niezwykle ważne i sprawia, że użytkowane obiekty są odpowiedniej jakości, nowocześniejsze, bardziej wygodne, praktyczne. Zerknijcie sobie tu na stronę https://www.metako.com.pl/, firma oferuje tego rodzaju produkty, wszystko oczywiście bardzo dobrej jakości
ODPOWIEDZ