Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Naroś

Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: Naroś »

Witam!
Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii? Zależy mi na cenie, funkcjonalności i jednocześnie profesjonalnym podejściu ze strony obsługi klienta także przy większych, ale i mniejszych zamówieniach. Czy możecie mi coś podpowiedzieć?
SzymonDyś

Re: Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: SzymonDyś »

Według mnie zdecydowanie dobrze tutaj wypada hurtownia gsatronomiczna Invest Horeca https://investhoreca.pl/ przede wszystkim bogata oferta, profesjonalne wsparcie obsługi i jednocześnie przystępne ceny. Warto poświęcić na to trochę czasu, żeby podjąć jak najlepszą decyzję dla swojego biznesu oraz skutecznego zwiększenia wydajności pracy.
DamianKiś

Re: Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: DamianKiś »

Również uważam, że jeśli hurtownia gastronomiczna to właśnie Invest Horeca, gdzie nawet ostatnio chcieliśmy trochę odświeżyć wyposażenie i zmienić głównie akcesoria do gotowania, smażenia itd. tutaj https://investhoreca.pl/ dosłownie znajdziecie wszystko w dobrych cenach i też wysokiej jakości. Poza tym można liczyć na rzetelność obsługi, jak i terminowe dostawy zawsze bezpośrednio do salonu
Naroś

Re: Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: Naroś »

DamianKiś pisze: ↑13 wrz 2021, 14:06 Również uważam, że jeśli hurtownia gastronomiczna to właśnie Invest Horeca, gdzie nawet ostatnio chcieliśmy trochę odświeżyć wyposażenie i zmienić głównie akcesoria do gotowania, smażenia itd. tutaj https://investhoreca.pl/ dosłownie znajdziecie wszystko w dobrych cenach i też wysokiej jakości. Poza tym można liczyć na rzetelność obsługi, jak i terminowe dostawy zawsze bezpośrednio do salonu
No i takich podpowiedzi szukałem. Dzięki wielkie za informacje z waszych doświadczeń, oby na tym się nie skończyło
Szymoń

Re: Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: Szymoń »

Szukając profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrego wyposażenia w zakresie gastronomii to na pewno trzeba tutaj wymienić właśnie hurtownię Invest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia można znaleźć u nich przede wszystkim dobrej jakości akcesoria, mały sprzęt, ale również trzony, piekarniki itd. Topowi producenci, konkurencyjne ceny i rzeczowe podejście do klienta. Pozdrawiam i owocnych poszukiwań!
wielbłąd

Re: Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: wielbłąd »

A ja bym też bym postawił na Twoim miejscu na dobrą zmywarkę przemysłową. Tu nie ma co oszczędzać, a brać lidera na rynku - https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . Wydatek Ci się zwróci, tym bardziej że taka zmywarka musi być pierwszoligowa, z racji tego że pracuje kilka razy dziennie. Na Winterhalter się nie zawiodłem nigdy. Klasa sama w sobie. Bardzo Ci polecam więc.
Loluś

Re: Wyposażenie gastronomii - Invest Horeca

Post autor: Loluś »

Jeżeli mogłabym tam coś doradzić, to moim zdaniem, świetne pojemniki na lody można dostać na stronie sklepu gastromania. Moim zdaniem, mają tam na tyle duży wybór i tak atrakcyjne ceny, że bez problemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zajrzyjcie i dajcie znać, co myślicie.
ODPOWIEDZ