Wyjątkowa reklama

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
klara1977
Posty: 12
Rejestracja: 07 cze 2019, 15:11

Wyjątkowa reklama

Post autor: klara1977 »

Cześć! Potrzebuję skorzystać z usług studia filmowego. Z tego względu zbieram opinie na temat różnych firm. Kojarzycie Galaktika Film? Macie jakieś zdanie na jej temat?
Awatar użytkownika
dionizy
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2019, 10:32

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: dionizy »

Ja jak najbardziej polecam! To zdecydowanie najlepsze studio filmowe z jakim współpracowałem. Dzięki niemu udało mi się zwiększyć świadomość mojej marki i sprzedaż produktu. 
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: Tośka »

A co sądzicie na temat reklamowania się na targach? My bardzo lubimy i chwalimy sobie taką formę reklamy. Wszelkiego rodzaju materiały takie jak ścianki reklamowe, lady wystawiennicze, stojaki na ulotki itp zamawiamy w działającej już od wielu lat na rynku firmie https://www.retio.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, bo zawsze możemy tam liczyć na wysoką jakość zamawianych materiałów, szybki czas realizacji naszego zamówienia i niskie, konkurencyjne ceny :) Polecamy ;)
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2019, 13:02

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: mnich33 »

Ekstra propozycją na reklamę może być reklama filmowa. Hmm wiele osób lubi oglądać takie scenariusze reklamowe. Widziałam ciekawe propozycje na http://cam-l.pl . Zajrzyj i może zainteresuj się taką formy reklamy dla swojej firmy.
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: kirilka »

Bardzo fajna forma reklamy moim zdaniem jest reklama w mediach, czy to tradycyjnych, czy internetowych. To wlasnie media kreuja rzeczywistosc, ludzie bardzo czesto kieruja sie tym, co zobacza, co uslysza. Warto sie na tym skupi i wykorzystac ta mozliwosc. Tak wlasnie dziala firma http://marketingowe.media.pl/ maja doswiadczenie, odpowiednia wiedze w zakresie zagadnien marketingowych, oraz niezbedne do pracy narzedzia
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: Emilka »

Teraz na czasie są social media,więc warto tam zapuścić korzenie, oczywiście z odpowiednią pomocą. Wieloletnie doświadczenie contentorganica https://contentorganica.pl/ może Wam z pewnością w tym pomóc. Na koncie mają wiele owocnych wspólprac ze znanymi markami,dlatego warto im zaufac.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: KarolK »

Jeśli chodzi o biznes sprzedażowy, to wiadomo, że konkurencja jest bardzo duża, dlatego trzeba szukać różnych sposobów na dotarcie do klienta. Aktualnie świetną sposobność do zwiększenia sprzedaży możecie znaleźć na Amazonie, który oficjalnie wchodzi do Polski. Sprzedaż na Amazonie nie jest najprostsza, dlatego polecam przeczytać jak w ogóle zacząć https://www.nethansa.com/pl/blog/sprzed ... zaczniesz/.
Awatar użytkownika
alfred33331
Posty: 85
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:38

Re: Wyjątkowa reklama

Post autor: alfred33331 »

Słuchajcie, a co sądzicie o reklamowaniu się na własnym firmowym budynku. Przecież można kupić dobrej jakości litery ze styroduru i w ten sposób stworzyć niezłą lokalną reklamę. Dodatkowo wasi klienci będą wiedzieć dokładnie gdzie znajduje się siedziba firmy i bez problemu ją odnajdą
ODPOWIEDZ