Wycena wartości auta

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Gilbert1999
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2021, 5:48

Wycena wartości auta

Post autor: Gilbert1999 »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług rzeczoznawcy w zakresie wyceny wartości auta? Moim zdaniem ocena stanu technicznego jest ważna i to nie tylko na potrzeby ubezpieczenia czy uzyskania odszkodowania po kolizji. Warto też zwrócić się do sprawdzonego rzeczoznawcy, który poważnie podejdzie do tematu. Na pewno się ze mną zgodzicie. Możecie też podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Wycena wartości auta

Post autor: Tośka »

A skoro już mowa tutaj o samochodach, to jakie marki aut są Waszym zdaniem najlepsze? Macie jakieś swoje ulubione? Ja na przykład bardzo lubię SEATY, są moim zdaniem świetnie wyposażone ;) Ostatnio nawet trafiłam na fajnego bloga na temat tych samochodów na stronie internetowej http://seatinfo.pl. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to i Wam polecam tam zajrzeć ;)
słm

Re: Wycena wartości auta

Post autor: słm »

Dokładnie tak, lepiej jest skorzystać z usługi oceny stanu technicznego pojazdu, bo można na tym sporo zaoszczędzić. Nie tylko chodzi o koszty naprawy, ale także o stracone nerwy podczas tego procesu. U nas taką ocenę wykonał rzeczoznawca Robert Adamczyk z firmy EXPERTO z Zabrza i wykonał przy tym kawał dobrej roboty. Jest kompetentny, ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac, szczerze go polecam.
ODPOWIEDZ