Wsparcie księgowości w firmie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: Tadek33 »

Witam,
Na jakie rozwiązania postawiliście w swojej firmie jeśli chodzi o księgowość? Macie dla mnie wskazówki co do oprogramowania które może przyśpieszyć moją pracę?
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: Sebek57 »

Jeśli o mnie chodzi to koniecznie zwróćcie uwagę na program Invoice Digitizer z pomocą którego będziecie mogli liczyć na dużo większą skuteczność, wydajność i do tego wsparcie na każdym etapie jeśli mówimy o pracy w dziale księgowości gdzie jednak dodawanie danych z faktur oraz rachunków do systemu online jest męczące i zazwyczaj generuje wiele dodatkowych problemów.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: OlekS »

Sebek57 pisze: ↑02 gru 2019, 15:45 Jeśli o mnie chodzi to koniecznie zwróćcie uwagę na program Invoice Digitizer z pomocą którego będziecie mogli liczyć na dużo większą skuteczność, wydajność i do tego wsparcie na każdym etapie jeśli mówimy o pracy w dziale księgowości gdzie jednak dodawanie danych z faktur oraz rachunków do systemu online jest męczące i zazwyczaj generuje wiele dodatkowych problemów.
Bardzo fajny temat i dobrze, że został poruszony również ten związany z oprogramowaniem bo rzeczywiście jeśli chodzi o wybór wsparcia księgowego to daje radę i pozwala sprawnie i jednocześnie efektywnie zarządzać niektórymi elementami jak właśnie przerzucanie danych z rachunków i faktur, do systemu księgowego online, co też znacząco upraszcza późniejsze przetrzymywanie ich w chmurze.

co to jest krotkowzrocznosc
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: ArkadiuszM »

Ciekawe rozwiązanie, z chęcią dowiem się więcej jak to działa i mam nadzieję, że okaże się to realnym wsparciem.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: Tadek33 »

No to w takim razie będę musiał sprawdzić :) Może rzeczywiście będzie to opłacalna opcja, jednak przyjrzę się temu dokładnie. Jednak czekam jeszcze na kolejne wskazówki, może będzie to łatwiejszy wybór.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: Sebek57 »

Nie ma za co :) Jak jeszcze będziecie chcieli się czegoś dowiedzieć to koniecznie dajcie znać, aby efekt był jak najlepszy!
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:21

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: rafon »

A znacie może jakiś program, który poza księgowością miałby dodatkowe funkcję takie jak np. lista PEP polskich?
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: OlekS »

Szczerze mówiąc o tym nie słyszałem, temat porusza tylko księgowość więc skupiamy się tutaj na narzędziach które wspomagają te pracy :)
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: ArkadiuszM »

Mnie również temat zainteresował i planujemy w przyszłym miesiącu rozpocząć współpracę z Elementia i wykorzystać program Invoice Digitzer. Czas efektywniej zarządzać księgowością, która generuje często nieprzewidziane problemy.
Rugiń

Re: Wsparcie księgowości w firmie

Post autor: Rugiń »

Jeżeli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę takie rozwiązania jak program RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/ gdzie znajdziecie konkretny opis ich propozycji pakietów w zależności od rozbudowania o dodatkowe funkcjonalności. Jednocześnie można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej, możliwość przetestowania za darmo i to przez miesiąc, żeby mieć pewność że sprosta Waszym wymaganiom i potrzebom.
ODPOWIEDZ