włosy

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Paweł55

włosy

Post autor: Paweł55 »

Witam, nie wiecie jak zadbać o włosy? Według mnie warto stosować różnego rodzaju maseczki. Np. na stronie https://piotrturkowski.pl/blog/zabiegi- ... e-sposoby/ znajdziecie domowe sposoby na zrobienie maseczki do włosów. Stosowaliście kiedyś jakiekolwiek maseczki?
mamuśka17

Re: włosy

Post autor: mamuśka17 »

Jeśli chodzi o włosy to wymagają od nas naprawdę ogromnej pracy włożonej w ich pielęgnacje. Niestety ich ciągła stylizacja może okazać się dla nich bardzo szkodliwa. Dlatego od jakiegoś czasu wielu fryzjerów zaleca np. noszenie peruki. Na rokoko.com.pl/peruki-krakow jest nawet dostępny sklep w Krakowie. Czy ktoś z Was może z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinią?
cyśka

Re: włosy

Post autor: cyśka »

Jeśli macie problem z puszącymi się włosami, to na pewno warto sobie na tę stronę https://www.sn2world.com/pl/kobieta/152 ... ienie.html . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji co w takiej sytuacji należy zrobić, aby pozbyć się problemu. Niewątpliwie takie włosy są trudne w ułożeniu, a jeśli nawet uda się to zrobić, to trudno zachować nienaganną fryzurę przez długi czas. Wypróbujcie koniecznie rady z artykułu.
Oleś

Re: włosy

Post autor: Oleś »

Z tego co wiem, to wiele osób poleca ten preparat https://gr-7.eu/, jeśli chodzi o problem z siwieniem. Dużym plusem tego produktu jest to, że nie posiada farby koloryzującej. Jest to, mieszanka ziół, min, łopianu i skrzypu polnego, która wpływa stymulująco na mieszki włosowe, w których powstaje melanina.
ilonuś

Re: włosy

Post autor: ilonuś »

Co miesiąc farbuję sobie włosy stosuję do tego naturalną farbę Khadi henna słoneczny blond z tego sklepu tutaj https://www.bee.pl/12170-farby-i-henny-do-wlosow .Cenne, ziołowe składniki nadają intensywny kolor, zapewniając przy tym bogatą pielęgnację , wzmocnienie, objętość i połysk w jednym kroku.
ODPOWIEDZ