Własny salon z perukami?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
mamuśka17

Własny salon z perukami?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-katowice.html jest dostępna oferta i opis jednego ze stacjonarnych salonów z perukami. Co myślicie o takim pomyśle na biznes? W wielu miastach jeszcze takich salonów nie ma. Dlatego zastanawiam się nad takim salonem u siebie w mieście. Możliwości jest dużo. Jednak pytanie, czy warto w taki właśnie biznes inwestować.

żeton do automatu
Gośka

Re: Własny salon z perukami?

Post autor: Gośka »

To naprawdę super pomysł, bo takich miejsc jest naprawdę niewiele. Pamiętaj - stawiaj na jakość i zadowolonych klientów, a na pewno będziesz miała duży ruch w swoim salonie. Trzymam za Ciebie kciuki, że Ci się uda i mam nadzieję, że pochwalisz się jak Ci idzie :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Własny salon z perukami?

Post autor: mczay »

To naprawdę bardzo ciekawy pomysł na biznes, więc jestem niemal pewna, że Ci się powiedzie. Pamięta, że w takich miejscach powinna znajdować się kasa fiskalna. Rozglądając się za nimi, polecam skorzystać z oferty: https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/poznan . Dostępnych jest tutaj mnóstwo różnych kas w dobrych cenach, wszystkie są szczegółowo opisane. Do tego sklep oferuje profesjonalne doradztwo, szkolenie z zakresu obsługi, instalację kasy i dowóz na terenie Poznania. To najlepsza oferta jaką udało mi się znaleźć.
ODPOWIEDZ