wkładka spiralna

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Laszło6278

wkładka spiralna

Post autor: Laszło6278 »

Witam, mieliście wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej? Wiecie może w jakich sytuacji przydaje się wkładka spiralna? Z tego co słyszałem to jest to metoda antykoncepcji tylko czy ona jest naprawdę skuteczna? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Stępka

Re: wkładka spiralna

Post autor: Stępka »

Laszło6278 pisze: ↑24 lis 2020, 15:47 Witam, mieliście wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej? Wiecie może w jakich sytuacji przydaje się wkładka spiralna? Z tego co słyszałem to jest to metoda antykoncepcji tylko czy ona jest naprawdę skuteczna? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Każda antykoncepcja może okazać się nieskuteczna. Natomiast nie ma co się zbytnio stresować, gdy zajdziemy w niechcianą ciążę to można ją legalnie przerwać, poczytajcie sobie o tym na stronie klinikastonava.cz
Gość

Re: wkładka spiralna

Post autor: Gość »

a nie mysleliscie o antykoncepcji dla facetow? Co mysliscie o takim rozwiazaniu jakim jest wazektomia? to mi sie wydaje najpewniejszym rozwiazaniem... ktos sie decydowal?
danielowski

Re: wkładka spiralna

Post autor: danielowski »

Wazektomia to naprawdę skuteczna i trwała metoda antykoncepcji dla mężczyzn. Słyszałem, że w Novoderm w Łodzi przeprowadzają ten zabieg bardzo profesjonalnie. Koszt to około 2200 zł, co w dłuższej perspektywie może się opłacać bardziej niż inne metody antykoncepcji. Może warto tam zajrzeć https://novoderm.pl/urologia-estetyczna/wazektomia/ ?
ODPOWIEDZ