Wdrożenie ERP czy warto?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
wiluś

Wdrożenie ERP czy warto?

Post autor: wiluś »

Hej, mam pytanie jak w tytule. Można zauważyć, że coraz więcej różnych firm wdraża różnego rodzaju systemy. Ja zawsze podchodziłem do tego raczej sceptycznie, jednak od jakiegoś czasu zacząłem się nad tym zastanawiać. Może to już najwyższa pora na to, żeby iść z postępem. Możecie coś podpowiedzieć? Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Michałek

Re: Wdrożenie ERP czy warto?

Post autor: Michałek »

Coraz więcej firm wdraża róże systemy ERP, bo mają one naprawdę pozytywny wpływ na pracę firmy. Pozwala przyśpieszyć wiele procesów a to ważne dla każdego właściciela. Każda firma ma inne potrzeby i wymaga innego systemu, jednak ja osobiście już nie wyobrażam sobie funkcjonowania przedsiębiorstwa bez niego. Ja świetnych fachowców znalazłem na https://anegis.com/uslugi-it/wdrozenie-erp i skorzystałem z ich usług. Śmiało możesz zajrzeć na stronę i zdecydować samemu czy również chcesz z ich usług skorzystać.
adżela

Re: Wdrożenie ERP czy warto?

Post autor: adżela »

To prawda, że coraz więcej placówek się na to kusi, ale też prawda jest taka, że mają większy wybór. Ja sama na przykład jestem w stanie powiedzieć Wam, że dla mnie coś takiego jak Stowarzyszenie archiwistów to jest coś porządnego. Nie znam dokładnie szczegółów ich działania, ale wiem, że ich SAP bardzo dobrze w biznesie się sprawdza.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Wdrożenie ERP czy warto?

Post autor: melike »

Pewnie, że warto. Ogromne ułatwienie,które pozytywnie wpłynie na całe zarządzanie firma. Rzuć okiem na ten artykuł http://www.agnieszkarackiewicz.pl/blog/ ... m-w-firmie . Dotyczy właśnie funkcjonowania systemów erp w firmach. Myślę, że przekona Cię do tego, by iść właśnie w tym kierunku.
kórtka

Re: Wdrożenie ERP czy warto?

Post autor: kórtka »

Oczywiście, że warto! ERP https://telbit.com.pl/obsluga-firm/systemy-erp/ zapewnili nam wsparcie informatyczne wraz z odpowiednim oprogramowaniem. Usprawniło to pracę w naszym przedsiębiorstwie na czym faktycznie warto się skupić. Jakość okazała się odgrywać tu istotną rolę. System ERP to oprogramowanie składające się z różnych, współpracujących ze sobą aplikacji. Działanie ERP jest oparte o wspólną bazę danych, z której korzystają poszczególne moduły. Rozsądnie było pójść w tym kierunku.
ODPOWIEDZ