Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Myśia

Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Myśia »

Gdzie mogę znaleźć, dobrej jakości urządzenia do gabinetu kosmetycznego? Jestem w trakcie pisania biznesplanu i potrzebuje, lite urządzeń oraz ich ceny. Szczególnie zależy mi na urządzeniu do liftingu twarzy. Oczywiście zależy mi na dobrej jakości urządzeniach.
Żaklin

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Żaklin »

W takim razie, koniecznie sprawdź ich ofertę https://ifapro.pl/. Myślę, że znajdziesz tam większość urządzeń, które będą Ci potrzebne. Mają urządzenia z najwyższej półki, które zdecydowanie są warte uwagi. Najlepiej będzie, jak się z nimi skontaktujesz. Na pewno doradzą, co będzie Ci potrzebne na start.
Tyśka

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Tyśka »

Również spojrzę na ich ofertę. Aktualnie robię listę, niezbędnych urządzeń do salonu. Czy ktoś z was wie, jak wygląda sprawa z reklamacjami lub serwisem? Moim zdaniem, to bardzo ważna kwestia. Ponieważ urządzenie, które jest niesprawne, nie zarabia ;(
Aleśia

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Aleśia »

Czy mogę na tej stronie https://ifapro.pl/, złożyć zamówienie? Jestem bardzo zainteresowana, wieloma urządzeniami, które chciałabym mieć w gabinecie. Mam nadzieje, że uda mi się do wakacji uruchomić swój gabinet. Jest to czas, kiedy jest więcej klientek, dlatego mi się trochę spieszy.
Zuźia

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Zuźia »

Aleśia pisze: ↑23 maja 2021, 11:35 Czy mogę na tej stronie https://ifapro.pl/, złożyć zamówienie? Jestem bardzo zainteresowana, wieloma urządzeniami, które chciałabym mieć w gabinecie. Mam nadzieje, że uda mi się do wakacji uruchomić swój gabinet. Jest to czas, kiedy jest więcej klientek, dlatego mi się trochę spieszy.
Aleśia, koniecznie się z nimi skontaktuj. Najlepiej telefonicznie, rozmowa zawsze jest lepsza od pisania maili. Odpowiedzą Ci od razu, na każde nurtujące pytanie. Już teraz mogę stwierdzić, że będziesz zadowolona z współpracy z nimi :) Przynajmniej ja byłam i to bardzo ;)
ODPOWIEDZ