Urządzanie łazienki i kuchni

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Kasey
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2020, 14:20

Urządzanie łazienki i kuchni

Post autor: Kasey »

Możecie mi podpowiedzieć, jakie są najnowsze trendy jeśli chodzi o urządzanie łazienki i kuchni? Wprawdzie mam już jakąś swoją wizję w głowie, sporo inspiracji znalazłam też na stronie Cerdesign, ale chętnie wezmę pod uwagę Wasze sugestie. A jeśli chodzi o plany remontu, sporo pomogły mi artykuły https://cerdesign.pl/blog/category/2_porady.html poradnikowe :)

beru rde 002
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Urządzanie łazienki i kuchni

Post autor: Tośka »

Planując urządzanie łazienki i kuchni trzeba zwrócić dużą uwagę na wybór odpowiedniej farby. Jak sądzicie - farba ceramiczna czy lateksowa będzie lepsza do takich miejsc? Ja słyszałam, że obydwie są odporne na wilgoć oraz na szorowanie. Którą farbę Wy byście wybrali? Czy warto według Was więcej wydać za farbę ceramiczną? Jak sądzicie? Jakich Wy planujecie użyć farb?
kilim

Re: Urządzanie łazienki i kuchni

Post autor: kilim »

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłów na to, jak zaaranżować i zaprojektować wygodne małe pomieszczenie, zwłaszcza łazienkę, może to być nie lada wyzwanie. Jednak przy odrobinie kreatywnego myślenia i dbałości o ergonomię, można w pełni wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Zapoznaj się ze wskazówkami ze strony https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... h-lazienek, aby poznać najlepsze rozwiązania dla aranżacji małych łazienek.
valevania

Re: Urządzanie łazienki i kuchni

Post autor: valevania »

U mnie największy dylemat jest zawsze przy kupowaniu odpowiedniego sprzętu, bo to jest coś, na czym się kompletnie nie znam. Sprawdzam na przykład jakimi farbami malować ściany , ale to jest dla mnie ogromna polemika. Koniec końców czuję, że nie będzie to dla mnie aż takie proste.
Domino

Re: Urządzanie łazienki i kuchni

Post autor: Domino »

Oświetlenie lustrzane w łazience kolonialnej to nie tylko praktyczny element, ale również dekoracyjny. Duże, ozdobne lustra z drewnianymi ramami dodają przestrzeni głębi i elegancji. Inspiracje dotyczące wyboru lustra można znaleźć na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/la ... na-wnetrze gdzie pokazane są różne style i rozmiary luster.
ODPOWIEDZ