Ubezpieczenie OC

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
samar0
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:19

Ubezpieczenie OC

Post autor: samar0 »

Jakie jest najlepsze? Od czego głównie zależy wysokość składek? Nie znam się w tym temacie, a niedługo będę musiał ubezpieczyć swoje pierwsze auto. Podzielcie się opiniami, np. tego https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko ... /raciborz/ .
Małe pieski najwięcej szczekają.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Natka98 »

Dla mnie bardzo przydatny okazał się kalkulator ubezpieczeń samochodu https://kalkulator-ac-oc.pl/ . Dzięki temu mogłam na spokojnie zapoznać się z różnymi ofertami i wybrać najkorzystniejszą, również pod względem kosztów opcję. Mogłam też uzupełnić swoją wiedzę o zasadach ubezpieczeń, o zniżkach i o zmianie ubezpieczyciela.
Awatar użytkownika
marekzett
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:22

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: marekzett »

W porównaniu do konkurencji https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko ... ji/gdansk/ ma najniższe ceny. Sprawdźcie sami jeżeli nie wierzycie.
Wasz przyjaciel jest urzeczywistnieniem waszego pragnienia
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 219
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: marian3 »

Cena polisy OC zależy od wielu czynników, i tych dotyczących nas jako włascicieli auta, i samego auta a nawet miejsca zamieszkania. Polecam szukać przez kalkulator OC https://porownywarka-oc-ac.pl/kalkulator-oc/, mnie w ten sposób udało się znacznie zaoszczędzić na ubezpieczeniu. Nie widziałem nigdzie takiej atrakcyjnej oferty jak tym sposobem udało mi się właśnie znaleźć.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kasiakowa06 »

Polecam skorzystać z usług szczecin ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 91
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: yustyna »

Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC to stawki są bardzo różne i widziałam od czego one zależą między innymi w tej publikacji https://mubi.pl/poradniki/ubezpieczenie-oc-chrysler/ .Rozbieżności w cenach mogą spowodować np. młodzi kierowcy ze szkodową historią jazdy, a także różnice w parametrach samochodów, np. pojemności silnika czy rodzaju paliwa.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Eliza111 »

Ja korzystam ze strony https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ polecam serdecznie każdemu taką opcję. Można porównać różne oferty bardzo dobre. Ja korzystam także z kalkulatora OC i AC co jest tez świetną opcją. Możecie znaleźć najlepszą ofertę. Polecam serdecznie. Koniecznie zajrzyjcie na stronę.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: pukla123 »

Eliza111 pisze: ↑14 gru 2019, 12:35 Ja korzystam ze strony https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ polecam serdecznie każdemu taką opcję. Można porównać różne oferty bardzo dobre. Ja korzystam także z kalkulatora OC i AC co jest tez świetną opcją. Możecie znaleźć najlepszą ofertę. Polecam serdecznie. Koniecznie zajrzyjcie na stronę.
Warto odwiedzić stronę http://swiatubezpieczen.net.pl/ tam mają ciekawe oferty jeśli chodzi o ubezpieczenia. Moim zdaniem ceny maja najkorzystniejsze na rynku, a warunki całkiem w porządku. Więc po co przepłacać u konkurencji
Awatar użytkownika
DariaEn
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:30

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: DariaEn »

Kazdy korzysta z czego chce ;) I co mu pasuje. Ja korzystam z tego kalkulatora http://kompleksowaochrona.pl/ W szybki sposób mogę mieć ofertę ubezpieczenia OC czy też AC i wybrać dla siebie najlepszą ofertę.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: emil »

Czasem ranking takich ubezpieczeń można znaleźć na forach motoryzacyjnych. Można również tam poszukać. Takie ubezpieczenie jest wymaganie, więc dobrze mieć to załatwione, jak najszybciej.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 298
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: sefka »

Autocasco to opcjonalne ubezpieczenie pojazdów mechanicznych na wypadek ich uszkodzenia lub kradzieży w Polsce i za granicą. Zakres terytorialny i szkody objęte ochroną są ustalane przez firmy ubezpieczeniowe, nie przez ustawę, dlatego wariantów AC komunikacyjnego jest wiele. Od siebie polecam oferte https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac ponieważ CUK jest liderem na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Poplina »

Są tańsze i są droższe, warto to wiedzieć. Zawsze można troszkę ugrać, nawet i po kilkaset złotych na zmianie ubezpieczyciela... Dlatego też warto troszkę poświęcić czasu na poszukiwania. Z pomocą takich stron jak https://www.mfind.pl/najtansze-oc-ranking/ będzie na pewno wam łatwiej coś odpowiedniego znaleźć.

dioda 230v
ambra

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ambra »

Zanim rozpoczniemy szukanie ubezpieczenia, bez znaczenia jakiego - czy to OC czy AC to warto sprawdzić różne oferty firm ubezpieczeniowych w celu przejrzenia różnych ofert. To łatwe do zrobienia na stronie https://inszury.pl/ za pomocą prostego i wygodnego kalkulatora ubezpieczeń.
ODPOWIEDZ