Ubezpieczenie OC

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Ubezpieczenie OC

Post autor: sefka »

Jak sami pewnie wiecie, wybór ubezpieczenia OC to nie lada wyzwanie. Macie jakieś sprawdzone rady na ten temat?
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: burek »

Sama długo zastanawiałam się nad wyborem ubezpieczenia. Nie do końca byłam przekonana też co do jego zakresu, czy brać coś dodatkowego czy nie... Podstawą jest OC, to wiadomo. W wyborze, bardzo pomogła mi ta strona https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ Znalazłam tutaj wiele cennych wskazówek. Możliwe, że i Ciebie zainteresuje.
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 47
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:32

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: dorszek »

Ubezpieczenie OC im tańsze tym lepsze, dlatego polecam wam aby zajął się tym profesjonalista - ja skorzystałem z usług https://vleasing.pl/ i nie żałuję, znaleźli mi na prawdę tanie ubezpiecznie a nie mam żadnych zniżek. Polecam.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 106
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:02

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: milka »

Ofert Ubezpieczeń OC jest mnóstwo na naszym rynku. Najlepiej zapoznaj się z kilkoma ofertami i porównaj je. Ja tak zrobiłąm i trafiłam na http://swiatubezpieczen.net.pl/ Oferta bardzo mi odpowiada, jest korzystna i chcę z niej skorzystać. Od niedawna mam samochód i zależy mi na składce w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: poli3902 »

Ubezpieczenie OC znajdziecie sobie z pomocą strony https://www.mfind.pl/najtansze-oc-ranking/ Wydaje mi się, że jest to bardzo łatwa sprawa, bo wystarczy wejść, zerknąć sobie na kalkulator i wybrać to, co najbardziej nas zainteresuje w danej ofercie ubezpieczenia AC lub OC.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: inika »

Dokładnie, moim zdaniem także warto sprawdzać ceny przez podjęciem ostatecznej decyzji. Ja korzystałam z tej porównywarki https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ . Wystarczy uzupełnić dane w formularza i w zaledwie kilka minut mam oferty polis z różnych ubezpieczalni. Jeśli o OC chodzi, to wiadomo, że tutaj warto sugerować się tylko ceną, więc zawsze patrzę, gdzie jest najtaniej. Bardzo wygodne jest to, że od razu mogłam kupić polisę na stronie bez wychodzenia z domu. To dla mnie ogromny komfort.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: emil »

Jeśli poszukasz trochę w sieci, to bez problemu znajdziesz oferty ubezpieczeniowe Również takie na ubezpieczenie samochodu. W sieci swoje strony mają nawet pojedynczy doradcy ubezpieczeniowy.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 8
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:12

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Tati17 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://uzywanedo20k.pl .
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: melike »

Ubezpieczenie OC w przypadku pojazdów to w zasadzie must have. Jeśli nie będziemy go posiadać - grożą nam spore kary. Temat trzeba szczególnie zbadać przez zakupem pojazdu używanego. Unilink ma świetny artykuł na ten temat - https://unilink.pl/porady/jak-sprawdzic ... -polisy-oc . Podpowiadają jak sprawdzić ważność takiej polisy.
pałka

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: pałka »

Jeżeli interesuje was ubezpieczenie assistance w podróży, to moim zdaniem warto sprawdzić sobie tę stronę internetową: https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczeni ... w-podrozy/ . Znajdziecie tam sporo informacji o tego typu polisach, a także obliczycie składkę. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja.
ulisa

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ulisa »

Przed poszukiwaniem ubezpieczenia, nieistotne jakiego - czy to OC, AC lub NNW - wskazane jest dokonanie porównania ofert różnych firm ubezpieczeniowych dla osiągnięcia lepszego rozeznania. To można zrobić na witrynie https://inszury.pl/ przy pomocy prostego i wygodnego kalkulatora ubezpieczeń.
ODPOWIEDZ