Tłumacz chorwacki pilne

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
gaduła

Tłumacz chorwacki pilne

Post autor: gaduła »

Witam,
Potrzebujemy pilnie nawiązać stałą współpracę z tłumaczem języka chorwackiego. Może być biuro tłumaczeń. Macie kogoś godnego polecenia?
bożena

Re: Tłumacz chorwacki pilne

Post autor: bożena »

Cześć. Myślę, że mogę pomóc. Mam doświadczenie z tłumaczami. Sama doskonale radzę sobie z językiem angielskim natomiast inne języki już sprawiają problem, szczególnie jak muszę z nich korzystać profesjonalnie w pracy. Potrzebujemy czasem tłumaczeń, a niedawno trafił nam się klient z Chorwacji. Biuro tłumaczeń SuperTlumacz specjalizuje się w tym języku, a że mamy już dobre doświadczenia z nimi to nawiązaliśmy współpracę też w tym zakresie. Zerknij sobie na ich ofertę na https://supertlumacz.pl/tlumaczenia-chorwacki/ i skontaktuj się. Nam bardzo pomogli nie raz. Jeszcze nie zdarzyło się tak, że mieliśmy problemy z jakością przekładu czy terminem oddania go. Mega polecam.

kino warszawa kraków
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Tłumacz chorwacki pilne

Post autor: gyzka »

W kwestii języka chorwackiego mogę z czystym sumieniem polecić biuro tłumaczeń https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/, które zajmuje się przekładami z każdego języka. Nawiązałam z nimi współpracę niespełna rok temu, głównie potrzebne nam są tłumaczenia symultaniczne i zawsze robią to bezbłędnie. Firma jest rzetelna, a sama usługa jest bardzo tania.
ODPOWIEDZ