Tanie prezenty dla pracowników?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Piętka

Tanie prezenty dla pracowników?

Post autor: Piętka »

Macie jakiś pomysł jak zrobić fajne, ale koniecznie jak najtańsze paczki świąteczne?
Awatar użytkownika
Lichon
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:15

Re: Tanie prezenty dla pracowników?

Post autor: Lichon »

Na twoim miejscu zacząłbym już teraz przeglądać w necie gazetki promocyjne, bo praktycznie wszystkie sklepy takowe już wypuściły, a tam wiadomo, największe okazje cenowe z różnych kategorii :)

Na stronie ding.pl znajdziesz całą masę gazetek, które można wygodnie strona po stronie pooglądać, a ponieważ wiadomo że dla pracowników nie kupuje się zabawek - tego oczywiście najwięcej, ale poza tym jest mnóstwo artykułów spożywczych, z których każdy się ucieszy, drogeryjnych i dekoracyjnych.
Tak więc, chcesz wybrać tanio, sprawdź gazetki promocyjne na święta :)
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: Tanie prezenty dla pracowników?

Post autor: junkler »

My w tym roku zamówiliśmy dla każdego pracownika życzenia, które w dniu świąt zostaną im wysłane na maila. Taki prezent możecie zamówić na stronie https://wyjatkowypodarunek.pl/oferta/na ... wiateczne/ jest to bardzo oryginalny prezent i według mnie fajny.
Mój

Re: Tanie prezenty dla pracowników?

Post autor: Mój »

Nie koniecznie trzeba korzystać z sklepów internetowych w poszukiwaniu prezentów. Mój brat czyta namiętnie kryminały. Więc szukając prezentu dla niego, odwiedzilam moją ulubioną księgarnię internetową i znalazlam odpowiedni tytuł ten : https://www.taniaksiazka.pl/fabryka-jut ... 56619.html Z tego co przeczytalam w streszczeniu to brat będzie zadowoony.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Tanie prezenty dla pracowników?

Post autor: sefka »

Hm, cięzko mi coś doradzić, bo ja nigdy nie robilam prezentów dla pracowników... ale z drugiej strony jest to niezły pomysł i na pewno wezmę to pod uwagę w przyszłym roku. Może tutaj uda wam się jeszcze znaleźć coś ciekawego? Koniecznie dajcie znać, chętnie poznam wasze zdanie :)
AnetaOrłowska

Re: Tanie prezenty dla pracowników?

Post autor: AnetaOrłowska »

Budowanie pozytywnych relacji w naszej firmie to bardzo ważna kwestia. Patrząc na nasz rynek to coraz więcej firm traktuje wręczanie prezentów swoim pracownikom jako tradycję. Najczęstszymi okazjami są Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy przykładowo odchodząc na emeryturę. Pytanie jakie często jest stawiane to czy dawać gotówkę czy prezent? Szczerze powiedziawszy to w dzisiejszych czasach premie gotówkowe są bardzo rzadko spotykane. Odpowiednio wybrane prezenty materialne są o wiele korzystniej odbierane przez ludzi. Dobrze jak są powiązane w jakimś stopniu z daną okazją ale też nie szkodzi wybierać bardziej uniwersalne paczki świąteczne dla firm . Ich zawartość może być przeróżna, zazwyczaj są to dobrej jakości alkohole lub produkty spożywcze z lokalnych manufaktur. Przykładowo tutaj - https://fabulosa.pl możemy spersonalizować taki koszyk wedle uznania, a znając gusta swoich pracowników będzie to bardzo proste :)
ODPOWIEDZ