Szukam korepetycji

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
wikuś

Szukam korepetycji

Post autor: wikuś »

Wiecie co? Zastanawiam się właśnie nad tym, w jaki sposób zapewnić dziecku odpowiednie korepetycje online? Niestety widać braki w nauce przez zdalne nauczanie, no i koniecznie trzeba szybko je nadrobić. Jeśli macie jakieś pomysły - dajcie znać!
oluś

Re: Szukam korepetycji

Post autor: oluś »

Firma, w której pracuję chce przystąpić do takiego programu, jak https://www.benefittutor.pl/ , który polega na tym, że firma otrzymuje odpowiednią domenę, na niej logują się pracownicy i w odpowiednim czasie, zgodnie z harmonogramem ich dzieci mogą korzystać z korepetycji online. Wydaje mi się to idealnym rozwiązaniem.
Goośka

Re: Szukam korepetycji

Post autor: Goośka »

Wiem o czym mówisz! U nas nauczyciele robią wszystko, co mogą. Jednak to nie jest to samo, co nauczanie w klasie. Nie wszystko można tak wytłumaczyć. Z humanistycznymi przedmiotami nie ma większych problemów. Schody zaczynają się przy ścisłych. Staram się pomóc synowi ile umiem. Przyznam, że największy problem miałam przy jednostkach. Jak trzeba było zamieniać jednostki na stopnie, to korzystałam z kalkulatora internetowego https://rozmiary.com.pl/radiany/, żeby sprawdzić czy syn dobrze zrobił zadanie. Jak na razie jakoś sobie radzimy. Mam nadzieję, że unikniemy dodatkowych korepetycji.
ODPOWIEDZ