szkoła policealna

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Sławery2883

szkoła policealna

Post autor: Sławery2883 »

Hej, zastanawiacie się jakie studia wybrać? Moim zdaniem przyszłościowe kierunki znajdziecie na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandydata.html Które kierunki według was przydadzą się w życiu? Macie jakieś kierunki już na oku? Czym się interesujecie?
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: szkoła policealna

Post autor: falcia123 »

Może dobrym krokiem są studia zarządzanie Warszawa? Na pewno dla osób, które chcą iść dalej w biznesowe klimaty będzie to doskonały pomysł. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://wsp.edu.pl/specjalnosci/zarzadzanie/ i poznania wytycznych dotyczących tego kierunku. To doskonały przykład kierunku, który będzie bardzo korzystny i przyszłościowy.
aguś0333

Re: szkoła policealna

Post autor: aguś0333 »

Ja jestem za tym, aby studiować. Przecież mamy tyle różnych ciekawych kierunków i uczelni, które można ukończyć ze świetnymi wynikami. Mój syn interesuje się takim kierunkiem, jak finanse i rachunkowość na AEH w Warszawie . Z takim zawodem chce łączyć swoją przyszłość, więc ja jak najbardziej jestem za, jeśli taki kierunek sprawia mu radość.
zośka70

Re: szkoła policealna

Post autor: zośka70 »

Warto pamiętać, że studia to nie jedyna opcja i wykształcenie można zdobywać też np. właśnie poprzez szkołę policealną. Takie rozwiązanie na pewno będzie dobre dla osób, którym zależy na skondensowanej, praktycznej wiedzy, którą mogą wykorzystać w swojej pracy. Ja jestem bardzo zadowolona z kursów oferowanych przez Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni: https://www.wzspgdynia.pl/kursy które można realizować albo w formie dziennej, albo zaocznej. Moim zdaniem jest to świetna opcja dla osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje, potrzebują konkretnych umiejętności zawodowych, a przy tym nie chcą lub nie mogą poświęcić się w 100% nauce, jak to często bywa w przypadku studiów. Szkoła policealna daje naprawdę duże możliwości, a Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy to doskonały sposób na znalezienie dobrej pracy i szybkie odnalezienie się w niej.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: szkoła policealna

Post autor: Natka98 »

Właśnie dla wielu taka policealna szkoła to dużo lepsze i praktyczniejsze rozwiązanie. Tym bardziej, że w różnych kierunkach można się kształcić. Ja z polecenia koleżanki wybrałam Profesję Edukację, która już skończyła tam naukę i nawet pracę znalazła jako technik masażysta. Podoba mi się to, że właśnie takie na czasie są tam zawody, łatwiej będzie potem ze znalezieniem pracy.
fórtak

Re: szkoła policealna

Post autor: fórtak »

Prowadząc taką placówkę, nie można zapominać o wyposażeniu i zaopatrzeniu w stosowne akcesoria, związane ze szkolnictwem. Wszystko to mieliśmy przyjemność zamówić z oferty https://cezas.com.pl/aktywna-tablica-pm-38.html po niezmiernie atrakcyjnych cenach. Można tam trafić na sporo pomocy dydaktycznych i związane z rozwojem malucha, także warto koniecznie przejrzeć te ofertę . Najważniejsze to stawiać na rozwój naszych podopiecznych a z takim wyposażeniem i zaopatrzeniem staje się to faktycznie możliwe. Zachęcam do skupienia się na tej ofercie.
ODPOWIEDZ