Systemy zabezpieczające w firmie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Miłogost90
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 9:38

Systemy zabezpieczające w firmie

Post autor: Miłogost90 »

Jakie systemy zabezpieczeń w firmie uważacie za najskuteczniejsze i najbardziej przydatne? Mam na myśli oczywiście monitoring czy systemy telewizji przemysłowej. Korzystacie z nowoczesnych czy raczej standardowych zabezpieczeń? Wydaje mi się, że wiele firm powinno wziąć pod uwagę również ochronę fizyczną. Co o tym sądzicie?
loriń

Re: Systemy zabezpieczające w firmie

Post autor: loriń »

W naszej firmie jest monitoring wizyjny, który sam w sobie jest bardzo skuteczny i opłacalny, polega on na obserwacji przez Dyżurnych Centrum Monitorowania Wizyjnego obrazów z kamer zainstalowanych w chronionym obiekcie, go jak tez i inne zabezpieczenia mamy z agencji ochrony OCHRONA-GOT https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny z Warszawy. Oni zainstalowali także nasz system alarmowy https://ochrona-got.pl/ochrona-elektron ... ja-systemy , który działa doskonale, polecam.
żiżek

Re: Systemy zabezpieczające w firmie

Post autor: żiżek »

W Warszawie działa agencja ochrony Securitas. Nam założyli system alarmowy i mamy też u nich opcję zdalnego monitoringu wideo, ma to duży sens, pozwala na oszczędności, gdyż dzięki temu agencja łatwo może ocenić czy interwencja ich patrolu jest w danym momencie sensowna czy też alarm włączył np. silny wiatr. Tu znajdziecie więcej informacji na te temat https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona-zdalna/ Macie też u nich wideo nadzór dla obiektów wymagającej stałej kontroli.
TomaszRyś

Re: Systemy zabezpieczające w firmie

Post autor: TomaszRyś »

Według mnie szukając dobrej jakości systemów do monitoringu firmy, żeby skutecznie uchronić się przed włamaniami to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia też Orllo u których znajdziecie m.in model obrotowy goodcam z12 https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-wifi ... m-z12.html z jakością obrazu 3Mpix, powiadomienia na telefon po wykryciu ruchu/ludzi i do tego 5x zoom cyfrowy. Działa poprawnie i już nie raz uchronił nas przed próbami włamania.

jak ściągnąć windows 7
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 58
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: Systemy zabezpieczające w firmie

Post autor: jojo »

Najlepiej przedyskutuj tę kwestię z profesjonalistami. W założeniu instalacji alarmu oraz monitoringu z pewnością pomoże Tobie firma elektryczna szczecin http://anluks.pl/firma . Warto się do nich w tej kwestii odezwać.
ODPOWIEDZ