studia

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Stefannuś67888

studia

Post autor: Stefannuś67888 »

Hej, zastanawiacie się jakie studia wybrać? Bardzo ciekawe kierunku znajdziecie na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html Które kierunki według was przydadzą się w życiu? Macie jakieś kierunki już na oku czy raczej dopiero co zaczęliście się rozglądać?
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: studia

Post autor: KarolK »

Studia bardzo często głównie opierają się na wykonywaniu różnorodnych projektów o odmiennych tematach. Na stronie internetowej leadership center znajdziecie wiele artykułów pomocnych do wykonania tego typu zadania. Tak jak na przykład tutaj https://leadership-center.pl/blog/karta-projektu/, polecam zajrzeć ;)
apiś94944

Re: studia

Post autor: apiś94944 »

W Warszawie jest dużo więcej możliwości, więc mylę, że fajnie byłoby sobie wszystko sprawdzić. Moją podpowiedzią jest uczelnia https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w- ... ,ws60.html . Świetny poziom, atmosfera, no i wykładowcy. Dla mnie uczelnia na bardzo duży plus, no nigdzie nie ma tak dobrych kierunków.
myńka

Re: studia

Post autor: myńka »

Mnie osobiście intryguje ten kierunek https://wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial-ar ... krajobrazu związany z archietkturą krajobrazu. Od zawsze interesowałam się projektowaniem, ale chyba zamiast domów wolę zajmować się przyrodą. Słyszałam, że bardzo pasjonujący jest ten kierunek
fiżka

Re: studia

Post autor: fiżka »

A gdyby ktoś z Was zdecydował się na kierunek medyczny taki jak pielęgniarstwo, położnictwo czy fizjoterapia to na pewno warto złożyć papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie :) ja sama też tu studiuje. z tego co wiem to niebawem ma też ruszyć psychologia i optometria także kolejne 2 bardzo popularne w ostatnim czasie kierunki.
reniaś

Re: studia

Post autor: reniaś »

A tutaj https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ już zaglądaliście ? Jeśli nie, to warto się tam rozejrzeć. Ta uczenia ma naprawdę wiele różnych kierunków studiów. Uważam, że warto wybierać miejsca, gdzie jest wysoki poziom i można się naprawdę wiele nauczyć. W dzisiejszych czasach wiedza jest bowiem przepustką do świetnej pracy i dużego wynagrodzenia.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: studia

Post autor: KarolK »

W RAMACH SZKOLENIA:

- Dowiesz się, czym są testy użyteczności i kiedy należy je prowadzić

- Dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę, planując testy w warunkach zdalnych i skorzystasz z pomocnego szablonu

- Sprawdzisz zdobytą wiedzę w roli moderatora i obserwatora testów

Serdecznie zapraszamy: https://uxupgrade.pl/

Pozdrawiam.

balustrada mosiężna
dźwigniew

Re: studia

Post autor: dźwigniew »

Jako student Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie polecam wszystkim wybrać się na pielęgniarstwo, bo uczelnia od nadchodzącego roku akademickiego 2021/2022 otwiera Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych: https://www.centrumsymulacjimedycznych.pl/o-nas Dzięki niemu studenci będą mogli lepiej przygotować się do pracy w zawodzie, a to za sprawą nowocześnie wyposażonych sal symulacji, w których studenci będą testować swoje umiejętności pielęgniarskie i nabywać nowe, potrzebne w prawdziwej pracy. Uważam, że to genialny krok, pozwalający przyszłym pielęgniarzom i pielęgniarkom zdobyć niezbędne w ich późniejszej pracy doświadczenie i nauczyć się odpowiednich reakcji w konkretnych sytuacjach. Polecam wejść na stronę projektu i poczytać o nim więcej, bo zapowiada się imponująco.
kryśka88

Re: studia

Post autor: kryśka88 »

Witam,jestem matką dwójki dzieci,ale w tym roku postanowiłam,że postawię siebie na pierwszym miejscu. Zalezy mi na rozwoju,dlatego pomyślalam,ze pojde na studia podyplomowe,aby dalej rozwijac sie w swoim zawodzie i miec wieksza szanse na awans. https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... z-ang-pol/ Co sądzicie?
kaśka1

Re: studia

Post autor: kaśka1 »

A może warto także zainteresować się nauką? Polecam chociażby rzucić okiem na książki medyczne z księgarni PZWL. Znajdziecie tam tytuły takie jak zofia ignasiak anatomia układu ruchu: https://pzwl.pl/Anatomia-ukladu-ruchu,4901255,p.html . Wybór tych książek jest bardzo duży więc z pewnością znajdziecie także coś dla siebie.
Kaśka

Re: studia

Post autor: Kaśka »

To pomyśl może o studiach w https://www.ssw-sopot.pl/transport-i-logistyka/ . Ta uczelnia według rankingu Perspektyw 2020 znalazła się w czołówce uczelni niepublicznych w województwie pomorskim . Można tam zdobyć najbardziej cenione kwalifikacje zawodowe w branży finansowej.
Anna Kaś

Re: studia

Post autor: Anna Kaś »

Każdemu studentowi podczas wykładów przyda sie dobry sprzet do nagrywania. Tutaj z momoca nadchodzi https://spyroom.pl/pl/shop/, maja bardzo dobrej jakości dyktafony. Wysoka jakość dźwięku, łatwa obsługa, długi czas działania Czuły mikrofon z dużym zasięgiem doskonale zbiera wszelkie odgłosy i rozmowy osób, nawet jeśli znajdują się w oddali.
danielW

Re: studia

Post autor: danielW »

Ja mogę wam powiedzieć, że wart uwagi kierunek to prawo urzędnicze. Sam kończyłem właśnie te studia
i szybko znalazłem zatrudnienie w dużej firmie jako specjalista ds. obsługi prawnej, mam dobrą pracę i przyzwoite zarobki. Co do uczelni, na której studiowałem to była to Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie. Tu ich adres internetowy: https://wsge.edu.pl/kierunki-studiow/ To świetna uczelnia, mają tam bardzo ciekawe kierunki studiów i dobra kadrę.
Ligga

Re: studia

Post autor: Ligga »

jezeli ktoś z was szuka dobrej uczelni w Warszawie, w której warto studiowac, to propnuje zapoznac sie z ofertą tutaj https://uczelniakorczaka.pl/ :) maja fajne kierunki
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: studia

Post autor: sefka »

Uważam, że w dobie dzisiejszych czasów bardzo wygodne i najlepsze są studia zdalne, bez konieczności wychodzenia z domu, zjazdów itd. W końcu nie bez powodu, specjalności na https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci cieszą się tak szerokim zainteresowaniem. Weźcie to pod uwagę.

hurtownia stali częstochowa
Manka3

Re: studia

Post autor: Manka3 »

Wybierając swoje studia, postaw na coś, co będzie Cię w przyszłości pasjonować i dawać jak najwięcej radości. Bez wątpienia studia w Wałbrzychu są wyborem dla osób ceniących ten aspekt działania w firmie. Wszystkie niezbędne informacje o kierunku i uczelni znajdziesz na stronie https://www.ans.edu.pl/ gdzie wszystko jest konkretnie i rzetelnie wypisane.
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: studia

Post autor: kirilka »

Jeśli ktoś nie ma sprecyzowane na jakie chce iść studia, to może warto spróbować podjąć naukę w szkole policealnej? https://www.collegium.com.pl/ tutaj mają sporo kierunków do wyboru
Kasja

Re: studia

Post autor: Kasja »

A czy ktoś z was studiuje kosmetologię? Bo rozważam na tej uczelni https://www.wsf.wroc.pl/ slyszalam o niej wiele dobrego i wlasnie planuje tam zaczac nauke :)
roki

Re: studia

Post autor: roki »

Uczelnia dostępna pod tym linkiem ultswiecie.edu.pl zapewnia swoim studentom wysokiej jakości edukację oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi dydaktycznych. Uczelnia oferuje zarówno tradycyjne, jak i online kierunki studiów, co pozwala na elastyczne dopasowanie nauki do indywidualnych potrzeb. Dzięki różnorodnym programom studiów, każdy student może znaleźć kierunek odpowiadający jego zainteresowaniom i aspiracjom zawodowym.
Marcin Nawacki

Re: studia

Post autor: Marcin Nawacki »

Dla mnie studia psychologiczny były bardzo ciekawym wyborem. Polecam każdemu kto rozważa ten wybór zacząć od książek psychologicznych. https://naturallybalanced.org/autofagia/ to dla mnie najciekawsze tytuły.
ODPOWIEDZ