sprzedaż inwestycji deweloperskich

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
dargomir_91
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2022, 15:30

sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: dargomir_91 »

Kto z was zajmuje się sprzedażą inwestycji deweloperskich? Jestem ciekaw, czy zdarza się wam korzystać z takich rozwiązań jak oprogramowanie dla firmy deweloperskiej. Od jakiegoś czasu rozmawiam na ten temat ze znajomymi i doszliśmy do wniosku, że to faktycznie może być dobry sposób na wsparcie sprzedaży i obsługi klientów, a do tego kompleksowy sposób. Jak myślicie?
assoy

Re: sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: assoy »

Jestem pewna, że wiele osób ma problem z inwestowaniem, ale to też dlatego, że nie sprawdzają rynku. Chodzi mi o to, że inflacja w gospodarce ma ogromy wpływ na to, co robimy i jak podchodzimy do tematu inwestowania swoich pieniędzy. Dlatego ja mam wrażenie, że jednak na to trzeba spokojnie spojrzeć, bez żadnego przewartościowania.
kalmara

Re: sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: kalmara »

Na pewno to bardzo ciekawe informacje i niektórzy skorzystają. Ja jednak bardziej niż w analizy patrze na ceny i lokalizację mieszkań. Myślę że nieco taniej będzie jak kupię mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, zamiast w Łodzi a osiedle Źródlana 31 ma wiele zalet i jest atrakcyjne zaprojektowane. Na pewno przyjemniej mieszkać w spokojnym miasteczku niż w zatłoczonym dużym mieście
ODPOWIEDZ