sprzedaż inwestycji deweloperskich

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
dargomir_91
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2022, 15:30

sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: dargomir_91 »

Kto z was zajmuje się sprzedażą inwestycji deweloperskich? Jestem ciekaw, czy zdarza się wam korzystać z takich rozwiązań jak oprogramowanie dla firmy deweloperskiej. Od jakiegoś czasu rozmawiam na ten temat ze znajomymi i doszliśmy do wniosku, że to faktycznie może być dobry sposób na wsparcie sprzedaży i obsługi klientów, a do tego kompleksowy sposób. Jak myślicie?
assoy

Re: sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: assoy »

Jestem pewna, że wiele osób ma problem z inwestowaniem, ale to też dlatego, że nie sprawdzają rynku. Chodzi mi o to, że inflacja w gospodarce ma ogromy wpływ na to, co robimy i jak podchodzimy do tematu inwestowania swoich pieniędzy. Dlatego ja mam wrażenie, że jednak na to trzeba spokojnie spojrzeć, bez żadnego przewartościowania.
kalmara

Re: sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: kalmara »

Na pewno to bardzo ciekawe informacje i niektórzy skorzystają. Ja jednak bardziej niż w analizy patrze na ceny i lokalizację mieszkań. Myślę że nieco taniej będzie jak kupię mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, zamiast w Łodzi a osiedle Źródlana 31 ma wiele zalet i jest atrakcyjne zaprojektowane. Na pewno przyjemniej mieszkać w spokojnym miasteczku niż w zatłoczonym dużym mieście

gears of war 3 osiągnięcia
Kaszak

Re: sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: Kaszak »

Wybierając mieszkanie, warto zastanowić się nad jego lokalizacją, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na codzienne życie i komfort. Oferta przedstawiona przez dewelopera na https://atal.pl/ uwzględnia różnorodne preferencje lokalizacyjne, oferując mieszkania zarówno w spokojnych, zielonych okolicach, jak i w dynamicznych centrach miast. Takie podejście pozwala na znalezienie idealnego miejsca dla każdego, niezależnie od stylu życia.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 79
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: sprzedaż inwestycji deweloperskich

Post autor: paniola »

Jeśli szukacie fajnych nieruchomości, apartamentów czy mieszkań w dobrej lokalizacji to proponuję wam Mazury. Wpisując w internecie frazę Mrągowo nieruchomości z pewnością traficie do apartamentów Pratum. To topowa lokalizacja w otoczeniu lasów i jezior. Nieruchomość z pewnością na siebie zarobi bo któż nie chciałby spędzić wakacji w takiej okolicy.
ODPOWIEDZ