Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Honorat-78
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2019, 22:40

Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Post autor: Honorat-78 »

Hej! Co sądzicie na temat firmy https://galaktikafilm.pl/? Warto jej zlecić nakręcenie spotu reklamowego? Zależy mi na promocji nowego produktu i zastanawiam się czy to studio filmowe mogłoby wykonać taki spot.
Awatar użytkownika
Matylda79
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2019, 3:26

Re: Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Post autor: Matylda79 »

Pewnie, że warto! Galaktika Film to profesjonalne studio filmowe, które ma duże doświadczenie w kręceniu tego typu filmów reklamowych. Zdecydowanie polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Post autor: Sebek57 »

W takim przypadku śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na firmę https://makrofilm.pl/ która zajmuje się tworzeniem filmów reklamowych oraz różnego typu spotów, które pozwolą skutecznie docierać do kolejnych zainteresowanych oraz potencjalnych klientów. My przy dużych eventach, ale również wprowadzając nowe produkty korzystamy z ich usług i efekty są naprawdę zadowalające :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Post autor: kasiakowa06 »

Matylda79 pisze: ↑21 mar 2020, 9:21 Pewnie, że warto! galaktikafilm.pl/ ]Galaktika Film to profesjonalne studio filmowe, które ma duże doświadczenie w kręceniu tego typu filmów reklamowych. Zdecydowanie polecam tę firmę.
Kocham tatuaże! za trzy dni robie sobie kolejny i to będzie kolejny w https://kinkyneedle.com/wycena-tatuazu-praga-poludnie/ Mogę więc zagrać w tym spocie?? :D

Obrazek
korte

Re: Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Post autor: korte »

Sebek57 pisze: ↑31 mar 2020, 12:15 W takim przypadku śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na firmę https://makrofilm.pl/ która zajmuje się tworzeniem filmów reklamowych oraz różnego typu spotów, które pozwolą skutecznie docierać do kolejnych zainteresowanych oraz potencjalnych klientów. My przy dużych eventach, ale również wprowadzając nowe produkty korzystamy z ich usług i efekty są naprawdę zadowalające :)
To bardzo ważne, żeby trafić na dobrą firmę, też jestem akurat na etapie poszukiwania.
Bozo

Re: Spot reklamowy – komu zlecić jego nakręcenie

Post autor: Bozo »

korte pisze: 20 lis 2021, 12:28 To bardzo ważne, żeby trafić na dobrą firmę, też jestem akurat na etapie poszukiwania.
A na czym konkretnie Ci zależy? Planujesz nakręcić typowy spot reklamowy? pytam, bo my jesteśmy właśnie w trakcie powstania pierwszej tego typu reklamy dla naszej firmy i zaufaliśmy w tym zakresie firmie Image Pro https://www.imagepro.pl/filmy-reklamowe-i-animacje/ i z czym sumieniem mogę ich polecić. nie tylko ze względy na super pomysły, kreatywność, ale też bardzo profesjonalne podejście do klienta. No i nowoczesny sprzęt. Myślę, że będziemy zachwyceni efektem końcowym.
ODPOWIEDZ