Spedycja - Chiny

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Spedycja - Chiny

Post autor: obuska »

Moja firma poszerza swoją działalność o kontrahentów na dalekim wschodzie, dlatego poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej. Czy byście byli w stanie kogoś zarekomendować?
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Spedycja - Chiny

Post autor: ArkadiuszM »

W temacie transportu w firmie na pewno warto zwrócić uwagę na efektywność pracy i możliwość zwiększania zysków kosztem ograniczenia wydatków. Dlatego my zdecydowaliśmy się jednak postawić na dodatkowe wsparcie jakim jest system do monitoringu GPS Flotman. W przypadku którego możecie liczyć na uczciwe podejście ze strony obsługi, świetnych specjalistów którzy doradza Wam co warto zmienić w formie biznesu i do tego przekonacie się jak efektywny jest program Flotman także ze strony CRM, czy automatycznego raportowania.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Spedycja - Chiny

Post autor: klasonia »

Myślę, że będziecie zadowoleni z usług tej firmy https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ , w jej ofercie jest transport do chin, spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata . Co też ważne, że kładą duży nacisk na jakość usług, dlatego możecie być pewni że dołożą wszelkich starań aby sprostać każdemu zadaniu
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Spedycja - Chiny

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, wydaje mi się, że jeśli zajmujecie się tym tematem zawodowo, koniecznie powinniście zdecydować się na to aby wykupić odpowiednie oc przewoźnika . Moim zdaniem jest ono niezbędne podczas prowadzenia takiej działalności
ODPOWIEDZ