Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: Tadek33 »

Cześć
Gdzie znajdę ciekawe propozycje w zakresie prezentów ślubnych? Zależy mi na dobrej cenie, uczciwym podejściu i jednocześnie różnorodności smaków co do słodkości, jak i alkoholi.
Pomożecie?
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: OlekS »

Ja jestem jak najbardziej za :) Uważam, że to naprawdę fajna propozycja, jeśli szukacie ciekawego upominku który fajnie się sprawdzi i jednocześnie nie będzie kosztowny to zajrzyjcie na https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na-Slub/580 gdzie jest sporo propozycji na ten szczególny dzień naszych najbliższych. Poza tym obsługa klienta jest w stanie zawsze profesjonalnie doradzić :)
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: ArkadiuszM »

Super propozycja i jak najbardziej jestem za! Mają świetny wybór koszy prezentowych na szczególne okazje, ale również znajdziecie u nich zestawy z markowymi alkoholami (w zależności co lubi) i jednocześnie kawy, herbaty oraz słodkości na przykład od Lindt :)
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: ArkadiuszM »

:)
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: Sebek57 »

Oferta Smacza Jama jest jak najbardziej słuszna. Bardzo dobre miejsce, gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań prezentu dla naszych najbliższych na ten wyjątkowy dzień.
Awatar użytkownika
Kazios
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2020, 9:21

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: Kazios »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z opinią poprzedniczki i uważam, że taki smaczny, wyjątkowy upominek dla najbliższych będzie świetną opcją która na pewno pozytywnie zaskoczy!. Zabierz się za to wcześniej, aby później nie było problemów z czasem :D
Mrówka

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: Mrówka »

Według mnie innym, bardzo fajnym upominkiem z okazji ślubu może być na przykład płyta winylowa. Można je znaleźć tutaj. Taka płyta z muzyką, która młodym dobrze się kojarzy na pewno wywoła pozytywne emocje. Dodatkowo będzie fajną pamiątką na długie lata po ślubie.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: runtek »

Myślę, że bez problemu znajdziesz coś fajnego i przydatnego w sklepie https://edibazzar.pl/ ja non stop u nich coś dla siebie kupuje. Według mnie ta strona jest świetna i każdy z was znajdzie coś bez problemu dla siebie, ja osobiście uwielbiam ten sklep i korzystam z niego co róż.
Ninków

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: Ninków »

A może czekoladki ? W końcu każdy uwielbia słodycze. Ja do prezentu ślubnego dokupiłam super zapakowane czekoladki z https://chocolissimo.pl/ są one naprawdę bardzo, bardzo smaczne no i cena też nie jest jakaś z kosmosu, myślę, że na każdą kieszeń a zawsze to jakiś ciekawy dodatek do prezentu.
aluśka

Re: Smaczny i wyjątkowy prezent ślubny

Post autor: aluśka »

Jeśli prezent i w dodatku smaczny to w pierwszej kolejności kojarzy mi się to z czymś słodkim. Z resztą słodycze to zawsze są dobrym pomysłem. Nawet jako dodatek do prezentu, zamiast kwiatka na przykład. Dla mnie nawet marka cukierków ma znaczenie i jak kupuję to te sprawdzone i znane, których jestem pewna jeśli chodzi o jakość i wyjątkowy smak.
ODPOWIEDZ