ściany w biurze

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

ściany w biurze

Post autor: mczay »

Musimy podzielić jeden z pokoi w biurze na 4 mini gabinety. Tylko żeby nie zabierać przestrzeni, ściana typowa odpada ale z drugiej strony zależy nam na wyciszeniu? jakieś pomysły? ktoś doradza szkło ale sam nie wiem jak z trwałością będzie i tym wyciszaniem.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: ściany w biurze

Post autor: marian3 »

Szklane ściany to będzie najlepsze rozwiązanie. Nie tylko zajmą minimalną ilość przestrzeni ale będą też dobrze wyglądać i przy okazji łatwo będzie je utrzymać w czystości. Co do wyciszenia to są specjalne ścianki akustyczne, które mogą tłumić dźwięk do do 51 dB. W ofercie http://esglas.pl/ można takie znaleźć i zamówić. Takie ścianki można ozdabiać folią dekoracyjną, dzięki temu wnętrze zyska niepowtarzalny klimat. Wszystko zależy od doboru szkła tak naprawdę, jak się z producentem porozumiesz to na pewno doradzi jakie rozwiązanie u Ciebie w biurze będzie najlepsze. Ale szkło na pewno, będzie dobrze doświetlone pomieszczenie wtedy i optycznie przestrzeń będzie się wydawać większa.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: ściany w biurze

Post autor: wspolnafirma1 »

W biurze również można fajnie podkreślić wystrój dzięki ciekawym fototapetom naklejkomania.eu/87-fototapety-drzewa taka naklejka będzie idealnie pasować np. w kantynie, salce konferencyjnej czy nawet przestrzeni biurowej. Pracownicy powinni wtedy pracować w większym odprężeniu a samo biuro zyska niepowtarzalny charakter.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: ściany w biurze

Post autor: Tośka »

Osobiście uważam, że w biurze bardzo ładnie może wyglądać zielona ściana z roślin, na przykład taka, jak na stronie internetowej https://4naturesystem.com/pl. Podobno taka ściana stanowi nie tylko aspekt dekoracyjny, ale też wygłuszający ;)
ODPOWIEDZ