Radca prawny

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Owień

Radca prawny

Post autor: Owień »

Jaki radca prawny z Łodzi jest godny polecenia? Zależy mi na kimś mądrym, z dobrym podejściem do klienta, skutecznym i rzetelnym. Znacie kogoś takiego? Dacie namiary?
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Radca prawny

Post autor: wspolnafirma1 »

Jeśli jest to pomoc w postępowaniu karnym, to bardzo polecam tą kancelarię https://mecenas-lodz.com.pl/ . Mają w tym rodzaju spraw ogromne doświadczenie, pracują także przy sprawach dotyczących osób represjonowanych w okresie PRL'u. Wiem że podchodzą do sprawy bardzo poważnie, pomagają ofiarom przestępstw a honoraria mają bardzo rzetelnie skalkulowane.

zwijak bębnowy
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Radca prawny

Post autor: KarolK »

Witam, czy korzystaliscie kiedys z uslug radcy prawnego? Zalezy mi,by nawiazac wspolprace z takim radcą, jednak nie wiem jak przygotować się do pierwszego takiego spotkania. https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... -i-spolek/ Co sądzicie?
puszką

Re: Radca prawny

Post autor: puszką »

Łódź jest pięknym miastem i też tam właśnie poznałam Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Z tego co wiem Panie zajmują się wieloma aspektami, które mogą pomóc szczególnie jeśli mówimy o prawie. Ja to kompletnie nie znam się na paragrafach, na tym co można czego nie, natomiast doświadczony radca z wielu opresji CIę uratuje.
dklł

Re: Radca prawny

Post autor: dklł »

Czasami potrzeba pomocy radcy prawnego, sami nieraz staliśmy w takiej sytuacji. W każdym z tych przypadków korzystaliśmy z usług kancelarii PATRON Arendarski & Stejblis https://arendarski-stejblis.pl/oferta/d ... -podatkowe w Warszawie. To bardzo dobrzy fachowcy, znają się na tym, co robią, są kompetentni i rzetelni. Mają szeroki zakres zainteresowań i specjalności, mają atrakcyjne stawki cenowe, polecam.
końki

Re: Radca prawny

Post autor: końki »

W Lublinie w kwestii radcostwa polecam wam zajrzeć tutaj http://www.radcaprawny-lublin.pl/o-kancelarii . Dobry radca prawny powinien mieć wiedzę i z pewnością doświadczenie, a tu z pewnością możecie liczyć na jedno i drugie. Ale to nie wszystko. Ważne jest odpowiednie podejście do klienta. Pełen profesjonalizm, rzetelność i życzliwa obsługa.
maćka

Re: Radca prawny

Post autor: maćka »

Godnego polecenia radcę prawnego z pewnością znajdziecie w Chorzowie Ja polecam ze swojej strony kancelarię http://www.radca-chorzów.pl . Korzystałam już kilkakrotnie i za każdym razem w 100% profesjonalna pomoc. Polecam współpracę. Potraktowali mnie indywidualnie i poświęcili dużo czasu
kamówka

Re: Radca prawny

Post autor: kamówka »

Najważniejsze to wiedziec, do kogo się zgłosić. Kancelaria http://ulpian-prawnik.pl/#zakresuslug udzieliła mi wielu sensownych porad prawnych, przez które stało się możliwe uniknięcie głupich, powtarzalnych błędów. Dotyczyły one zarówno prawa rodzinnego, jak i karnego przez co kłopot w podobnej formie mam już za sobą! Znakomicie było odezwać się do specjalistów.
Kuźlewicz

Re: Radca prawny

Post autor: Kuźlewicz »

Teraz bez marketingu odpowiedniego ciężko pozyskać klientów, również jeśli chodzi o prawników czy radców prawnych. Warto zaufać dobrej agencji marketingowej bo to po prostu się opłaca i przyniesie długofalowe zyski w postaci nowych klientów. Specjalistami od marketingu dla prawników są oni - https://rozwijajkancelarie.pl/ . Zapoznajcie się z ich ofertą.
Żychlińskii

Re: Radca prawny

Post autor: Żychlińskii »

Na pewno możemy skorzystać z pomocy doświadczonego radcy prawnego, jak mamy sytuację podbramkową, np. ze spadkiem po rodzinie. Tu zdecydowanie mogę polecić kontakt z https://www.kimus.pl/oferta. Kancelaria bardzo dobra, świadcząca szeroki zakres usług, zatrudniająca doświadczone osoby. Dla mnie to bardzo ważne. Dwa razy uzyskałem naprawdę fachową pomoc i to przełożyło się na moje pełne zadowolenie. Wszystkie sprawy są od razu przed radcę wyjaśniane
ginamó

Re: Radca prawny

Post autor: ginamó »

Także i ja musiałem pilnie skorzystać z pomocy radcy prawnego. W tym wypadku padło na kancelarie MZM http://www.kancelariamzm.pl/pl/c,9,obro ... arczy.html . Nie bez powodu, gdyz tym sposobem uzyskalem szanse na pomoc w sprawach gospodarczych a traktowalem to jako nie lada priorytet. Sprawy spadkowe, czy nieruchomosci - wszystko to takze maja w "malym palcu" . Taka wiedza to koniecznosc, dzieki ktorej mozemy nie popelnic glupich bledow. Zdecydowanie polecam!
ODPOWIEDZ