Psycholog dziecięcy Łódź

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Riana
Posty: 37
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:39

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Riana »

Potrzebuję namiarów na sprawdzonego psychologa dziecięcego, najlepiej właśnie w Łodzi! Jak myślicie, czy http://centrum-futurum.pl/ to będzie dobry wybór? Może ktoś miał podobny problem i może coś mi w tej kwestii doradzić.
Awatar użytkownika
daria88
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 15:00

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: daria88 »

Jeżeli mają dobre opinie w sieci to warto. Wówczas sam bym się na to zdecydował.
Urodzić się znaczy to samo, co dostać w prezencie cały świat.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: melike »

A słyszałaś o klinice PsychoMedic w Łodzi? Ich mam na myśli https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/. Jeśli szukasz specjalistów z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta to tam z pewnością znajdziesz. Dużym plusem jest też to, że łatwo się do nich zarejestrować. Nie czekasz na wizytę długo. Do tego możesz zamówić wizytę domową. Sprawdź, pomogą.
Awatar użytkownika
usteczka
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:18

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: usteczka »

A o jakie dzieci chodzi? W jakim wieku? W poradni Salomon w Łodzi prowadzone są grupy terapeutyczne dla nastolatków ;-) http://www.poradniasalomon.pl/
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:21

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: kewlar »

Jednak polecam tez Psychomedic - mają świetnych specjalistów także dziecięcych, doświadczonych klinicznie a to pozwala na szybsza i trafna diagnozę, więc i szybsze leczenie
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Mariusz Pazda »

Psycholog dziecięcy ... współpczuje rodzicom... :( Ja miałem problem bo byłem znerwicowany i tyle. Wtedy pomocna dłoń wyciągnięto do w Centrum Psychologicznym Sens w Mińsku Mazowieckim .Otrzymałem fachową pomoc, wsparcie.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: fiona45 »

Pomoc w tej dziedzinie też znajdziesz pod numerem telefonu 42 644 44 44. Mają tam profesjonalną pomoc niesioną każdemu pod względem psychologi. Wielu specjalistów dobrze wykwalifikowanych, na pewno sprawdzi się w pomocy, zwłaszcza że dziecko jest najważniejsze.
Słławek

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Słławek »

Witajcie. Mój synek miał poważny problem ze snem. Budził się raz w nocy z niewiadomych przyczyn. Zawsze o tej samej porze. Byłem u kilku specjalistów i dopiero w poradni Harmonia Luxmed nam pomogli. Teraz już wiem co znaczy duże doświadczenie psychologa. Okazało się, że podczas zasypiania synek przestraszył się psa i tak panicznie, że później o tej godzinie się przebudzał z płaczem. Ja bym w życiu nie skojarzył tych faktów.
Mirosława

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Mirosława »

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze sięgali po jak najlepsze wsparcie w tym zakresie. Nie ma co ukrywać, że dużo lepszym pomysłem będzie skorzystanie z takich możliwości, jakie dzisiaj stwarza https://psychomedic.online/ Tam możecie zdalnie skonsultować się z dobrymi psychologami, co może dać Wam dużo lepsze efekty.
Tośka21

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Tośka21 »

Dzisiaj wiele dzieciaków zmaga się z problemami, więc powinniście być otwarci na to, że ktoś w Waszej okolicy też teraz cierpi. Moim zdaniem rodzice powinni być świadomi chociażby tego, co to jest anoreksja. Może się okazać, że w ten sposób dostrzeżecie poważne zmartwienie Waszych maluchów.
Grażyna113

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Grażyna113 »

Najważniejsze to nie bagatelizować tego, że potrzebujecie pomocy. Co do konkretnego specjalisty, ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i tam umówili się na poradę. W Psychomedic przyjmują polecani przez wiele osób specjaliści, więc możecie być spokojni o to, że dobrze zadbają o Wasze zdrowie.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 324
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: sefka »

W łodzi akurat nikogo nie znam, ale gdybyście potrzebowali psychologa dla dziecka na terenie Warszawy, to bez dwóch zdań powinniście się zgłosić do https://centrum-terapii.pl/ Otrzymacie tam fachową oraz kompleksową pomoc.
Falco8

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Falco8 »

Jeśli Twoje dziecko przejawia wzmożoną agresję, jest często smutne, przygnębione lub wycofane, warto udać się do psychologa na konsultacje. Dotyczy to zarówno młodszych dzieci, jak i nastolatków. Na rynku znajdziemy wiele miejsc gdzie możemy otrzymać taką pomoc. Jednym z takich miejsc jest psycholog dziecięcy warszawa Pamiętajmy, że zdrowie psychiczne jest bardzo ważne.
ODPOWIEDZ