przeszczep wlosów

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Igoruś81

przeszczep wlosów

Post autor: Igoruś81 »

Cześć, mieliście wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej? Zastanawiacie sie czy warto zrobić przeszczep wlosów u kobiet i mężczyzn? Podobno przeszczep włosów wykonuje się od naprawdę długich lat, więc warto rzucić na to okiem. Co o tym sądzicie?
Mariolkaśz

Re: przeszczep wlosów

Post autor: Mariolkaśz »

Od kilku lat kożystam z różnych zabiegów w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl . Mój mąż miał spory problem z wypadaniem włosów, zabrałam go na konsultację i zdecydował się na zabieg przeszczepu włosów WAW FUE . Zabieg trwał kilka godzin był bezbolesny i przyniósł zamierzone efekty. Karol teraz jest pewnym siebie człowiekiem wygląda rewelacyjnie :) Zajrzyj tam ,maja bardzo duży pakiet zabiegów.
Zośeńka

Re: przeszczep wlosów

Post autor: Zośeńka »

Moj maz to jezdzil na zabiegi Smart Graf - nowoczesnej technologii przeszczepu wlosow do Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy - efekty naprawde super, uwierzycie, ze te przeszczepione wlosy juz nie wypadaja i rosna naprawde mega geste? fantastyczne, co moze sprawic sprawna reka chirurga :)
ewlińka

Re: przeszczep wlosów

Post autor: ewlińka »

Akurat w przypadku łysienia androgenowego, przeszczep włosów to jedyne rozsądne rozwiązanie. Dobrze, że teraz możliwości są duże i zbiegi nie są obarczone takim dużym ryzykiem blizn itp. Sprawdźcie sobie zabieg Artas iX, wiem, że można go wykonać w Klinice Elite. W tym wypadku czynności są zrobotyzowane, także precyzja zabiegu jest duża. Uważam, że warto wybierać te najnowocześniejsze metody.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: przeszczep wlosów

Post autor: kasiakowa06 »

Igoruś81 pisze: ↑18 sty 2021, 13:13 Cześć, mieliście wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej? Zastanawiacie sie czy warto zrobić stylowymag.pl/przeszczep-wlosow-u-kobiet-i-mezczyzn-sprawdz-ile-kosztuje-41626]przeszczep wlosów u kobiet i mężczyzn ]? Podobno przeszczep włosów wykonuje się od naprawdę długich lat, więc warto rzucić na to okiem. Co o tym sądzicie?
Według mnie medycyna estetyczna naprawdę może ratować życie. A juz na pewno urodę ;) Polecam usługi w https://holisticclinic.pl/

Obrazek
romer

Re: przeszczep wlosów

Post autor: romer »

Zamiast od razu decydować się na przeszczep możesz skorzystać z porządnego odżywiania, ponieważ twoje ciało prawdopodobnie potrzebuje dodatkowych składników. Ja osobiście stosuję suplementację Hairpower HE i widzę pozytywne efekty - włosy są mocniejsze!
ODPOWIEDZ