prostata

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
gość

prostata

Post autor: gość »

Mam przerost gruczołu prostaty, efektem czego jest odczuwalny dyskomfort życiowy. Lekarz wdrożył leczenie farmaceutyczne. Z tego, co zdążyłem wywnioskować, Cardura XL cena jest korzystniejsza jeśli kupuje się leki przez internet, zastanawiam się tylko, czy apteki online respektują recepty oraz refundację leków?
Orientuje się ktoś w tym temacie?
Michaś

Re: prostata

Post autor: Michaś »

Ja też miałem przypisane leki i nic mi to nie dawało. Polecono mi szpital mazovia, gdzie po padaniach, zaproponowano mi mało inwazyjny zabieg światłowodowym laserem, w celu usunięcia przerośniętej tkanki gruczołowej prostaty. Profesjonalny zespół, wszystko szybko i miło, a sam czuje się znacznie lepiej.
araż

Re: prostata

Post autor: araż »

Ostatnio kolega opowiadał mi o jakimś innym niż wszystkie preparacie, który ma pozytywnie wpływać na powiększoną prostatę, dodatkowo również poprawiać libido. Na stronie https://healthpipl.com/content/zapaleni ... krokowego/ masz go dokładnie opisanego, myślę że jak inne produkty na Ciebie nie działają to warto spróbować.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: prostata

Post autor: marian3 »

Łagodny przerost prostaty też można leczyć operacyjnie chociaż z zasady ogranicza się do metod nieinwazyjnych. Zalecam słuchać lekarza, podstawa że jest postawiona diagnoza, przeprowadzone badania które wykazały, że ta zmiana nie jest groźna. Wiem, że dolegliwości mogą być uciążliwe dlatego trzeba na pewno podjąć leczenie. Regularne wizyty urologiczne już nieuniknione a o samych problemach z prostatą, leczeniu możecie sporo się dowiedzieć na stronie https://zabiegidavinci.pl/baza-wiedzy/rak-prostaty/ . Sam stamtąd czerpałem rzetelne informacje gdy pojawiły się u mnie niepokojące objawy.
ODPOWIEDZ