produkcja mebli

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

produkcja mebli

Post autor: Funka »

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad produkcją mebli. To może być bardzo dochodowy biznes , ale potrzebnych jest do tego wiele elementów. Wstępnie udało mi tutaj http://volpato.pl/ , znaleźć firmę, która w swojej ofercie ma elementy do mebli. Ktoś z was zajmuje się czymś takim ?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: produkcja mebli

Post autor: kasiakowa06 »

Myślę, że warto się ukierunkować np. w produkcję mebli dla dzieci lub na przykład stoiska handlowe.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:57

Re: produkcja mebli

Post autor: kasiunia »

Właśnie szukałam firmy, która produkuje meble bo tylko wtedy można zlecić wykonanie mebli innych niż te w katalogach. Łóżko Klara - https://meblarnia.com.pl/biale-lozko-klara bo takie wybraliśmy dedykowane jest dla osób tradycyjnie podchodzących do tematu mebli. Dzięki produkcji mebli na zamówienie, białe łóżko Klara może zostać dostosowane do potrzeb sypialni. Osoby mające problem z poruszaniem się lub preferujące wyższe meble, mogą zamówić łóżko białe na wysokich nóżkach. To ważne i z tych możliwości żeśmy skorzystali. pzdr
Awatar użytkownika
firmek9
Posty: 61
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:42

Re: produkcja mebli

Post autor: firmek9 »

W salonach Vieri Divani da się znaleźć sporo ekskluzywnych mebli. Meble jednak mają znaczenie i trzeba postawić na nowoczesne. W salonie przyda się narożnik lub wygodna kanapa. Duże znaczenie mają meble i warto je zmienić na jakieś nowoczesne. W jednym kolorze warto mieć mieszkanie.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: produkcja mebli

Post autor: Solux »

Planujemy rozpocząć produkcję przemysłowych mebli i przydałoby się jakieś wsparcie, jeśli chodzi o zarządzanie przedsiębiorstwem. Słyszałam, że jest specjalny system zarządzania produkcją, który może wdrożyć firma BPSC https://www.bpsc.com.pl/erp-impuls-evo/ ... -produkcji . Może słyszeliście już o takich informatycznych rozwiązaniach? Z pewnością usprawniłyby różnego rodzaju procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. Co tym myślicie? Już zebrałam trochę opinii na ich temat i są naprawdę bardzo pozytywne.
Awatar użytkownika
bezniku
Posty: 97
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:13

Re: produkcja mebli

Post autor: bezniku »

Produkcja mebli nie może się odbywać bez profesjonalnych urządzeń. Wiadomo, że maszyny stolarskie są bardzo drogie dlatego warto zastanowić się nad zakupem maszyn używanych. Zobaczcie na stronę firmy maszyny-stolarskie.com.pl . Tu możecie zamówić używane maszyny do obróbki drewna. Wszystkie maszyny są w bardzo dobrym stanie technicznym co gwarantuje ich niezawodne działanie.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: produkcja mebli

Post autor: Emilka »

Skoro już mowa o takim biznesie o profilu produkcyjnym to warto pomyślec także o wszelkich aspektach bezpieczeństwa. Wiem ,że to może wydawać się trudne , ale przy odpowiedniej pomocy specjalistów wszystko można dopiąć na ostatni guzik. Tutaj http://salwis.pl/stacja-transformatorowa/ dowiecie się więcej na temat stacji transformatorowych -są one kluczowe własnie w tego typu biznesach
ODPOWIEDZ