Prawo w firmie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Prawo w firmie

Post autor: Funka »

Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami,dlatego też lepiej postawić na pomoc specjalistów z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Przynajmniej mamy pewność , że wszystko bedzie odpowiednio i zgodnie z prawem załatwione.
Awatar użytkownika
Tosia
Posty: 50
Rejestracja: 18 sty 2019, 14:25

Re: Prawo w firmie

Post autor: Tosia »

Racja, prowadzenie własnej firmy łączy się z wieloma obowiązkami. Dlatego w niektórych sprawach warto postawić na pomoc profesjonalnego adwokata. Polecam https://kancelariaszafranski.pl/o-mnie/ . To profesjonalista, który na pewno udzieli właściwej pomocy.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Prawo w firmie

Post autor: wspolnafirma1 »

Prawo pracy i prawo w firmach to naprawdę spory obszar wiedzy. Dlatego na tak precyzyjne potrzeby odpowie tylko kancelaria od prawa pracy, takie kancelarie są już mocno wyspecjalizowane i nie będą tracić czasu na mocne "dokształcanie" się w tym zakresie. W Warszawie jest kilku takich dobrych specjalistów.
Awatar użytkownika
liczi
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:50

Re: Prawo w firmie

Post autor: liczi »

Poczytajcie trochę więcej o certyfikatach ISO. Na stronie http://www.adees.net/ znajdziecie wszystkie informacje na temat ich wdrażania. Polecam bliżej zapoznać się z tematem, takie rozwiązanie przynosi wiele zalet. Może przede wszystkim zwiększyć prestiż firmy.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Prawo w firmie

Post autor: Eliza111 »

Gdyby ktoś szukał dodatkowych kursów związanych z informatyką dla swojego pracownika to polecam https://www.edukey.pl/szkolenia/office-excel/warszawa zobaczcie na ich oferty bo są bardzo interesujące. Warto robić kursy czy szkolenia z programów komputerowych. Może nam się to naprawdę przydać. Polecam.

drukarka wielofunkcyjna lexmark
Awatar użytkownika
firmek9
Posty: 61
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:42

Re: Prawo w firmie

Post autor: firmek9 »

Także jak firmie grozi upadek i zabranie całego majątku to można skorzystać z pomocy prawnej. Kancelaria https://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ zajmuje się takimi sprawami i pomogą uporać się z komornikiem. Zawsze będzie to szybka i fachowa pomoc.
Awatar użytkownika
KaLipka
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:08

Re: Prawo w firmie

Post autor: KaLipka »

Jeśli chodzi o prawo pracy to na pewno świetnym specjalistą jest Pan Tomaszczyk z JST. Zaangażowany, skuteczny i dużym doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Chippo
Posty: 17
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:36

Re: Prawo w firmie

Post autor: Chippo »

Dokładnie, w firmie nie tylko potrzebna jest dobra księgowość, ale bardzo często też ktoś, kto zna się na prawie, bo tu nie ma miejsca na błędy. Jeśli szukacie kogoś kto zajmie się Waszą firmą od prawnej strony to polecam zajrzeć na stronę Kancelarii Adwokackiej Moniki Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-pracy/, która swoim dużym zaangażowaniem i doświadczeniem wspomoże Was w pracy, żebyście nie musieli już przejmować się i zajmować kwestiami prawnymi.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Prawo w firmie

Post autor: Natka98 »

Nie wiem jakie jest wasze zdanie na ten temat. Ja prowadząc firmę, żeby wszystko było jak należy korzystam z kompleksowej opieki prawnej jednej z łódzkich kancelarii. Bardzo cenię sobie współpracę z https://sobczak-maciejewska.pl/ . Mogę liczyć na indywidualne podejście, dbałość o wszelkie sprawy firmy, a przy tym znakomity kontakt. Cenię sobie tę współpracę.
Awatar użytkownika
alciaalcia
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:58

Re: Prawo w firmie

Post autor: alciaalcia »

my korzystamy z usług kancelarii prawnej JST, uważam, że była to bardzo dobra decyzja, rzetelni i profesjonalni, polecam
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:27

Re: Prawo w firmie

Post autor: AnitaT »

KaLipka pisze: ↑29 paź 2019, 20:13 Jeśli chodzi o prawo pracy to na pewno świetnym specjalistą jest Pan Tomaszczyk z JST. Zaangażowany, skuteczny i dużym doświadczeniem.
Również mogę polecić Pana Tomasza. Mnie akurat pomagał w sprawie z ZUS i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 15
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:57

Re: Prawo w firmie

Post autor: AbiUbu »

W zasadzie, jeżeli odpowiednio dobre przygotujemy się do tematu, to korzystać z zewnętrznej kancelarii będziemy musieli jedynie z rzadka, a większość case'ów rozwiążemy samodzielnie. Przygotować nas do tego mogą natomiast podyplomowe studia z prawa dla menadżerów.
ODPOWIEDZ