Praca jako Trener Personalny?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Praca jako Trener Personalny?

Post autor: maksik »

Czy warto? Od jakiegoś czasu jestem aktywny fizycznie, interesuje się sportem. Można powiedzieć, że jest on moją pasją. W związku z tym zastanawiam się nad pracą jako trener personalny. Na https://health-factory.pl/ jest dostępna oferta edukacyjna na szkolenia. Jeszcze nadal są otwarte zapisy na szkolenie weekendowe w Warszawie. Czy warto iść w tym kierunku?
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: szycha »

Każda praca jest dobra, jeśli ją lubimy i oczywiście odpowiednio zarabiamy. Jest to ważne, aby przede wszystkim wybierać takie posady, które będą nam w pełni odpowiadać. W przypadku tego zawodu trzeba na pewno lubić pracę z ludźmi. To jest podstawa. Tutaj https://olsztyn.geopraca.pl/oferty-prac ... mazurskie/ jest wiele różnych ofert pracy. Przejrzyjcie je sobie.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2020, 7:41 przez szycha, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: junkler »

Jeśli pracujecie za granicą i chcecie wykonać przelewy do polski, to myślę, że ranking https://tanieprzelewy.com/ wam się przyda. Korzystam z tej strony już sporo czasu i sporo na niej zaoszczędzam.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: Tośka »

Zanim zaczniecie pracę jako trener personalny, warto sobie zrobić jakiś kurs w tym kierunku. Na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-t ... ersonalny/ możecie zapoznać się z ofertą takiego kursu organizowanego przez Firmę Szkoleniową Kar-Group, polecam :)
Awatar użytkownika
astra
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:09

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: astra »

Pracuję jako trener personalny od roku ale już dawno o tym myślałem na poważnie. Poświęciłem jednak sporo czasu na naukę i kończenie kursów trenerskich. Osobiście polecam np. te https://health-factory.pl/ . Bez nich nie miałbym specjalizacji medycznej i nie bardzo wiedziałbym jak podchodzić do Klientów np. po urazach kręgosłupa. A przecież nie chcecie zrobić takim ludziom krzywdy treningami… Dlatego inwestujcie koniecznie w dobre zajęcia przygotowujące do pracy trenera. To absolutny must have!
ośka

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: ośka »

Moja znajoma polecała kursy w https://health-factory.pl/ . Zresztą nie powiem, opinie mają super więc to o czymś świadczy. Sam kurs ma specjalizację medyczną więc idealnie kształci do pracy z każdym rodzajem Klienta. Nawet tym po urazie.
treningś32

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: treningś32 »

https://kasiafigula.com/szkolenia/ chcesz rozwinąć się jako trener personalny? Jeśli chcesz na poważnie zająć się takim zawodem to myślę, że jest to świetny pomysł, możesz dzięki temu zarabiać naprawdę sporo pieniędzy. Jeśli nie wiesz jak rozwinąć swoją markę w internecie i na jaką reklamę postawić na pewno możesz zgłosić się na stronę co podałam wcześniej.
ODPOWIEDZ