Porady prawne

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Gośka Ż

Porady prawne

Post autor: Gośka Ż »

Pomoc prawna przydaje się nie tylko wtedy gdy wpadniemy w kłopoty, czasem warto zasięgnąć rady żeby w te tarapaty się nie wpakować. Korzystaliście kiedyś z pomocy prawnika
OlgaŹ

Re: Porady prawne

Post autor: OlgaŹ »

Po poradę prawną możesz też zgłosić się tutaj https://gaworkancelaria.pl/ Ta kancelaria prawna cieszy się bardzo dobra opinią i ma szeroką ofertę. Myślę, ze bez problemu ci pomoże. Sama ostatnio szukałam prawnika bo niestety mam spore problemy z byłym mężem.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Porady prawne

Post autor: KarolK »

Witam,zalezy mi na skorzystaniu z uslug prawnika. Co sadzicie o tym https://swidnica24.pl/2020/09/czy-warto ... -prawnika/ ? Czy uwazacie,ze to dobry pomysl? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Porady prawne

Post autor: marian3 »

Najlepiej zgłoś się do kancelarii https://gajda-adwokat.pl/ . Znajdziesz ich w Szczecinie ale nie ograniczają swojej działalności tylko do tego miasta. Udzielają porad prawnych, prowadzą sprawę od etapu złożenia wniosku po rozstrzygnięcie końcowe (również na drodze sądowej). Można im zaufać, postawić na ich wiedzę i ogromne doświadczenie.
trawąjestem

Re: Porady prawne

Post autor: trawąjestem »

Porady prawne w nawet bardzo trudnych sprawach otrzymamy w tej kancelarii https://mecenas-lodz.com.pl/ , działają jeśli trzeba na terenie całego kraju. Porady prawne i samo działanie na miejscu zdarzenia to w ich przypadku ogromna wartość, często pojawiają się osobiście na miejscu zdarzenia, nie posiłkują się aplikantami. Otrzymamy pomoc na najwyższym poziomie, kancelaria angażuje się również w sprawy które dotyczą nieletnich.
tuśka

Re: Porady prawne

Post autor: tuśka »

A tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 mieliście już okazję zaglądać? Jeśli nie, to myślę, że warto. Znajdziecie tam bowiem ciekawy artykuł, z którym praktycznie każdy powinien się zapoznać. Można się bowiem dowiedzieć z niego kiedy akt notarialny nabiera mocy prawnej. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji, które przydadzą się w różnych sytuacjach. Warto korzystać z takiej darmowej wiedzy.
kożan

Re: Porady prawne

Post autor: kożan »

Czasem to są takie problemy, że gdyby nie adwokat to ciężko byłoby wybrnąć z tarapatów. Jeśli chodzi o prawo karne to dla mnie najlepszy jest adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski ze Szczecina. Można na nim polegać, nawet jeśli sprawa wydaje się być beznadziejna.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Porady prawne

Post autor: falcia123 »

Jeśli zależy Ci na rzetelnym podejściu do Twoich problemów, a także omówieniu ich w profesjonalny sposób, polecam skorzystać z usług Pani Marty z https://liniaprawakancelariaradcyprawne ... iness.site gdzie możesz liczyć na pomoc, zaangażowanie, a przede wszystkim fachowe podejście do każdego problemu.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Porady prawne

Post autor: runtek »

Jeśli chodzi o adwokata rodzinnego, to na pewno będzie w stanie Ci pomóc Pani http://rodzinny-adwokat.pl/ dzięki niej udało nam się wziąć rozwód bez winy. Myślę, że nie tylko mi na tym zależało, ale i dla partnera, ale gdyby nie pomoc adwokata, to myślę, że bym odpuściła mu i by tak dobrze się nie skończyło.
kęsek

Re: Porady prawne

Post autor: kęsek »

Z różnych dziedzin prawa porad udziela kancelaria mec. Cejrowskiego z Tczewa, także dla firm w dobrej cenie, choć akurat firmom zalecam stała współpracę w zakresie obsługi prawnej
Michał22

Re: Porady prawne

Post autor: Michał22 »

Jeśli masz problem z dłużnikami, którzy w żaden sposób nie chcą spłacić swoich zobowiązań, to na pewno powinieneś po poradę skierować się wprost do komornika, który zna się na rzeczy. Jeśli chodzi o Gdańsk, to na pewno możesz zajrzeć na http://komornikgdansk-michalski.pl/.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Porady prawne

Post autor: melike »

Wiele osób potrzebuje porad prawnych "na już". Szybką i wygodną opcją na jej uzyskanie jest skorzystanie z portalu usług prawnych https://ekancelaria.tv/ . Tam zespół prawników, ze specjalizacją w różnych dziedzinach prawa, udziela porad szybko i rzetelnie. Ceny są atrakcyjne - sama wycena w 2 h. A realizacja zlecenia w ciągu 24 h. Warto rzucić okiem i w razie potrzeby odezwać się do nich.
Michaś

Re: Porady prawne

Post autor: Michaś »

No właśnie sami zastanawiamy się nad tym czy by nie skorzystać z porady prawnej. Bo tak się zastanawiamy czy taka wycena gruntów ma w ogóle jakiś sens? Dlatego też zaczęłam sprawdzać nieco więcej na ten temat i między innymi tutaj https://projnorm.pl/oferta/wycena-gruntow-zabudowanych/ udało mi się wiele ciekawych informacji na ten temat dowiedzieć się. Także już wiemy od czego powinniśmy w ogóle zacząć.
fakoltet

Re: Porady prawne

Post autor: fakoltet »

Odkąd pamiętam to porad prawnych na najwyższym poziomie udzielają mi w kancelarii radcy prawnego Ulpian http://ulpian-prawnik.pl/oferta/porady-prawne . Z ich strony mogłem liczyć na takie usługi jak pomoc prawna w sprawie finansowej, nie do końca jasnej i uczciwej by się wydawalo. A tak to za takim wsparciem zaczelismy szukac idealnego rozwiazania, ktore naprowadziloby mnie na wlasciwy trop i pozwolilo osiagnac sukces, wyjsc calo. No i sie udalo!
daria088ł

Re: Porady prawne

Post autor: daria088ł »

Mi z kolei były potrzebne porady z zakresu prawa karnego. Z pomocą przyszła kancelaria adwokacka Katarzyny Bachledy-Kominek https://kancelaria-bachleda-kominek.pl/ ... awo-karne/ . Ze strony kancelarii mogłem liczyć na doradztwo prawne, sporządzenia aktu oskarżenia czy realizację pisma procesowego. Wszystko to zrealizowane w sposób całkowicie fachowy i profesjonalny, na czym niezmiernie mi zależało. W końcu trudno byłoby sobie poradzić z tym na własną rękę.
lucha431

Re: Porady prawne

Post autor: lucha431 »

Gdy potrzebne mi były porady z zakresu prawa pracy to zdecydowałem się na ruszenie do kancelarii CGH. Jako przedsiębiorca mogę liczyć na szereg należytych porad, dzięki którym uniknę ewentualnych nieporozumień i błędów na tym polu. Chociażby udzielili mi wielu porad odnośnie prawidłowego prowadzenia dokumentacji oraz zawieranie korzystnych umów. Wspólnymi siłami uporządkowalismy wszelkie sprawy związane z prawem pracy, służą radą wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom.
Marlena Lichowicz

Re: Porady prawne

Post autor: Marlena Lichowicz »

Pewnie że korzystamy i to od kilku lat. W 2006 roku kiedy szukałam informacji odnośnie budowy domu i przepisów trafiłam na stronę https://www.prawo-budowlane.info/, znalazłam tam dużo interesujących artykułów i porad budowlanych. Jednak nie znalazłam konkretnie rozwiązania mojego problemu dotyczącego dobudowy garażu do istniejącego domu. Serwis świadczy również usługę płatnych porad prawnych i zadałam im pytanie. Otrzymałam szybko odpowiedź i od tamtej pory, o ile mam jakikolwiek problem prawny korzystam z ich usług bez wychodzenia z domu
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Porady prawne

Post autor: podrickpayne »

Jeśli poszukujesz solidnej kancelarii prawnej, polecam zainteresować się ofertą firmy https://kancelariamcm.pl/. Mój znajomy korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony. Warto się z nimi skontaktować, zwłaszcza gdy potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej. Czekam na wasze opinie i doświadczenia związane z tą kancelarią.
seler

Re: Porady prawne

Post autor: seler »

Choć Matusz Mickiewicz może być obecny w mediach i cieszyć się popularnością, warto zastanowić się, czy jego podejście do praktyki prawa jest zgodne z etycznymi standardami i oczekiwaniami klientów?? Jak mam być szczery, to ja co do tego mam naprawdę spore wątpliwości...
witek

Re: Porady prawne

Post autor: witek »

Jakiś czas temu także miałem kłopoty z prawem w Niemczech, ale udało mi się je rozwiązać. Mój znajomy niedawno szukał kogoś takigo jak adwokat polsko-niemiecki, i jeden ze znajomych polecił mu tę kancelarię adwokacką: https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/, która specjalizuje się w sprawach karnych w Niemczech. Jeśli ktoś szuka podobnej pomocy, może warto rzucić okiem na tę stronę.
gotyaa

Re: Porady prawne

Post autor: gotyaa »

Ja zwróciłabym uwagę również na Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ , która długi czas działa na rynku i cieszy się naprawdę dobrą opinią. Komuś takiemu, warto powierzyć swoją sprawę. A dla nich nie ma wyzwań, ponieważ mają szeroką wiedzę, którą potrafią wykorzystać.
ODPOWIEDZ