Fakturowanie online - jaki program

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
AndrzejM

Fakturowanie online - jaki program

Post autor: AndrzejM »

Witam,
Czy jesteście mi w stanie powiedzieć na jaki program do fakturowania online warto będzie postawić. Zależy mi przede wszystkim na intuicyjności, dobrej cenie za licencję i jednocześnie wsparciu technicznym. Dobrze jakby była również dostępna wersja próbna do przetestowania go przez jakiś czas.
Rafis21

Re: Fakturowanie online - jaki program

Post autor: Rafis21 »

Jeśli chodzi o porządny program do wygodnego i szybkiego fakturowania online i jednocześnie wsparcia księgowości to możecie na przykład bliżej przyjrzeć się programom Faktura VAT 2024 od Księgowość24 https://ksiegowosc24.pl, które są dopasowane do mniejszych i tych dużych biznesów. A co również ważne z możliwością przetestowania go przez miesiąc za darmo, aby przekonać się czy program po prostu sprosta twoim oczekiwaniom.
Hobres

Re: Fakturowanie online - jaki program

Post autor: Hobres »

Na pewno warto sobie poczytać, sprawdzić rankingi i też po prostu samodzielnie przetestować jeśli jest wersja testowa za darmo. Wtedy po prostu dużo łatwiej będzie podjąć przemyślaną decyzję, aby księgowość mogła działać sprawnie i co najważniejsze zgodnie z aktualnymi przepisami. Księgowość24 posiada takie rozwiązania dla różnej wielkości biznesów, dlatego warto się zorientować i wybrać jak najlepszą z dostępnych opcji.
Lebek

Re: Fakturowanie online - jaki program

Post autor: Lebek »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, kluczowe jest to aby w sprawach księgowych wszystko było dopięte na ostatni guzik. A dobrze, kiedy kolejne procesy możemy sobie usprawniać żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak tylko trzymać kciuki!
ODPOWIEDZ