Porada prawna dla firmy

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Porada prawna dla firmy

Post autor: melike »

Prowadzę własną firmę i próbuję rozszerzyć swoje usługi. W związku z tym potrzebuję fachowej porady prawnej. Prawdopodobnie będzie to dłuższa współpraca, bo czuję, że na jednej poradzie się nie skończy. Znajomi z branży korzystali z usług tej kancelarii http://kroladwokat.pl/ . Patrzyłam na ich stronkę i faktycznie są doświadczeni i kompleksowo obsługują firmy. Co sądzicie o moim wyborze? Polecacie ich?
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Porada prawna dla firmy

Post autor: Emilka »

Wszystko zależy jeszcze od tego jaki masz problem prawny. Jeśli prowadzisz np firmę to warto wiedzieć ,że zastrzeżenie marki to jedna z najwazniejszych kwestii przy stawianiu pierwszym krokow w biznesie - i to każdym bez względu na profil dzialalności. Istnieją procedury przez które na szczęście można przejść bez obaw przy odpowiedniej wiedzy na ten temat
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Porada prawna dla firmy

Post autor: emil »

Najlepiej jeśli znajdzie się kancelaria adwokacka która specjalizuje się w takich zagadnieniach. Doradztwo z tego zakresu dla firm oferuje wielu poranników, więc raczej nie powinnaś mieć problem z dostępem do tych usług.
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Porada prawna dla firmy

Post autor: szycha »

Wielu osobom wydaje się, że obsługa prawna w Krakowie jest kosztowna. W porównaniu jednak do tego ile możemy stracić, to wcale nie jest to drogo, a można po konsultacji z adwokatem zabezpieczyć swoje interesy. Pomyślcie koniecznie o tym. Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/ jest namiar na jedną z kancelarii, która ma swoją siedzibę w Krakowie i oferuje szeroki zakres usług.
Awatar użytkownika
Czajaa320
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:35

Re: Porada prawna dla firmy

Post autor: Czajaa320 »

Na pewno Pan Tomaszczyk z JST zna się na tych kwestiach i myślę, że pomoże. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie a co fajne, wiele rzeczy z nim można skonsultować online więc to bardzo wygodne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Alina.Warna
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:00

Re: Porada prawna dla firmy

Post autor: Alina.Warna »

myślę że warto skontaktować się z mecenasem Tomaszczykiem, jest łatwo dostępny przez telefon lub skype, a to w aktualnej sytuacji w Polsce jest czasem bezpieczniejsze niż bezpośrednie spotkania w cztery oczy
Boryś

Re: Porada prawna dla firmy

Post autor: Boryś »

Moim zdaniem trzeba też zadbać o zastrzeżenie własnego znaku towarowego, bo możesz się dorobić a ktoś nagle zabierze Twój znak towarowy. Widziałam, ze tutaj https://www.znakitowarowe.com.pl/ można coś takiego załatwić dosyć szybko i nie ma zbyt wiele formalności.
ODPOWIEDZ