pomysł na biznes

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Maciejuś23

pomysł na biznes

Post autor: Maciejuś23 »

Cześć, nie wiecie, który pomysł na biznes będzie najlepszą opcją? Według mnie warto pomyśleć czy chcesz działać offline czy online, czy może jednak chcesz te obie opcje połączyć. Jaki macie w ogóle pomysł na biznes? Może doradzicie innym osobom jakie biznesy warto otwierać?
wiśnia

Re: pomysł na biznes

Post autor: wiśnia »

wszystko zależy od umiejętności i zainteresowań, jestem fryzjerką i swoją pracę związałam ze swoim wykształceniem, założylam salon fryzjerski, to był strzał w dziesiątkę, w pracy korzystam z urządzeń BabylissPRO, mam trymer z ostrzem T-blade w kolorze miedziano-złotym, ma świetny silnik zaprojektowany we współpracy z Ferrari
łada

Re: pomysł na biznes

Post autor: łada »

wiśnia pisze: ↑24 cze 2021, 23:06 wszystko zależy od umiejętności i zainteresowań, jestem fryzjerką i swoją pracę związałam ze swoim wykształceniem, założylam salon fryzjerski, to był strzał w dziesiątkę, w pracy korzystam z urządzeń BabylissPRO, mam trymer z ostrzem T-blade w kolorze miedziano-złotym, ma świetny silnik zaprojektowany we współpracy z Ferrari
Też markę Babyliss pro lubię, dobrze mi się pracuje na ich urządzeniach, maja świetnej jakości sprzęt, niedawno do pracy kupilam nowa lokówkę stożkową 13-25 mm. Bardzo szybko się nagrzewa i ma powlokę tytanowo-turmalinową, która nie będzie sie tak szybko niszczyła.
ODPOWIEDZ