Pomysł na biznes online?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Pomysł na biznes online?

Post autor: maksik »

Cała ta pandemia pokazała nam, że posiadanie biznesu online to bardzo dobra decyzja. Chciałbym zatem taki biznes posiadać. Ale nie mam pomysłu. Szukając go mam wrażenie, że wszystko już jest. Na https://ehurt.eu/product-pol-118485-San ... 12par.html jest dostępna oferta na obuwie w cenach hurtowych. Czy warto np. posiadać sklep obuwiniczy?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Pomysł na biznes online?

Post autor: marian3 »

Chyba z tymi butami to całkiem dobry pomysł jest. Jakby się dało taki sklep jak https://butymodne.pl/creepersy-damskie-c148422.html otworzyć to na pewno dochody będą. Tu mają taki wybór że co nie szukam to zawsze znajdę. Żona tak samo. dla dzieci też można zamawiać. Stacjonarnie o takim wyborze można pomarzyć.
sarń

Re: Pomysł na biznes online?

Post autor: sarń »

Teraz najbezpieczniej jest w sieci, pandemia mocno wpłynęła na rynek pracy, chyba każdy to zauważył, a potwierdzają to różne artykułu, np. ten: https://www.doprawnika.pl/artykul/jak-p ... acy-113738 . My sami całą swoją działalność przenieśliśmy do sieci i nie wiem, czy jeszcze wrócimy do starej normalności
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: Pomysł na biznes online?

Post autor: junkler »

Każdy ma jakiś pomysł na biznes, jednak nie zawsze to wychodzi, ale nie ma co się martwić, ponieważ się spróbowało i nie będzie się żałować. Mam swój salon medycyny estetycznej i wiem o czym mówię, nie poddałam się i teraz prosperuje bardzo dobrze. Sprzęt do salonu mam od firmy https://www.monduniq.pl/pl oraz ich produkty.

co grozi za posiadanie marihuany 2012
ODPOWIEDZ