Pomoc finansowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
appsystem
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:19

Pomoc finansowa

Post autor: appsystem »

Czy mogę ubiegać się o jakąś pomoc finansową przy zakładaniu swojej pierwszej firmy? Znacie się na tym zagadnieniu i pomożecie? Może taki doradca http://dotacje-wroclaw.com.pl/ coś tutaj pomoże?
Ci, których kochamy, nigdy tak naprawdę nas nie puszczają, Harry. Pewnych spraw śmierć nie dotyka. Farby... wspomnienia... i miłości.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Pomoc finansowa

Post autor: fiona45 »

Każda pomoc finansowa w firmie jest dobra. Zwłaszcza z unijnych pieniędzy, wiele osób szuka takich rozwiązań . Tak samo jak tablice unijne po zleconych pracach. Widziałam ciekawe propozycje na http://fantasiadesign.pl/tablice-unijne-myslenice/ . Po takich wykonaniach można zlecić wykonanie i uwiecznienie takiego sponsorowanego przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Pomoc finansowa

Post autor: marian3 »

Wszystko zależy od zakresu działalności jeśli chodzi o możliwe dotacje z Unii Europejskiej. Ona również wspomaga firmy, głównie w zakresie rozwoju. Na https://www.a1europe.pl/ możecie się więcej dowiedzieć w tym temacie. Firma od 16 lat zajmuje się pozyskiwaniem takich dotacji dla firm, jeśli ktoś ma pomóc to na pewno oni.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Pomoc finansowa

Post autor: Tośka »

Nam udało się pozyskać dotacje unijne 2018 dzięki współpracy z firmą http://www.signum.org.pl/. Pomogła nam ona w wypełnieniu określonych pism i dokumentów i przeprowadziła nas przez cały proces pozyskiwania takiego dofinansowania. Dzięki temu mimo tego, że nia mamy szerokiej wiedzy na temat takich dofinansowań, udało nam się pozyskać środki na rozwój naszej firmy ;)
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Pomoc finansowa

Post autor: wspolnafirma1 »

Jeśli chodzi o pomoc finansową dla firm to źródeł jest naprawdę sporo, są nawet pożyczki całkowicie pozbawione oprocentowania. http://pozyczkowy.com.pl/dotacje-dofina ... nizacyjne/ tutaj można znaleźć masę informacji jakie są wytyczne dla firm starających się o takie źródło finansowania oraz na jakie inwestycje może zostać ono wykorzystane. Jest to związane z modernizacją firm pod kątem oszczędności energetycznych, zarówno dla środowiska jak i finansów.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:36

Re: Pomoc finansowa

Post autor: mleczko90 »

Zwykle jest taka możliwosć. Napewno urzędy pracy dają dofinansowanie.
_________________________
https://www.bartmetaco.pl/rolety-warszawa.html
Awatar użytkownika
neolerka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 17:37

Re: Pomoc finansowa

Post autor: neolerka »

Wydaje mi się, że powinieneś mieć własne zdanie w tym temacie. Nie można tutaj nic konkretnego doradzić. Sam się zastanów nad tym.
Strach. Był niczym żywa, mieszkająca we mnie istota. Czasami czułam, jak krąży po moim ciele, usiłując wyrwać się na wolność.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Pomoc finansowa

Post autor: Emilka »

Warto rowniez odpowiednio rozdysponowac srodki finansowe uzyskane dzieki naszej firmie. Zdecydowanie warto inwestowac i podwajac swoje zyski. W tej kwestii z pewnością pomoże Ci Piotr Bralczyk http://zarabiajmy.pl/ - to doradca finansowy z duzym doswiadczeniem i rozeznaniem na rynku finansowym. Warto sie z nim skontaktowac
Awatar użytkownika
Kociew87
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2019, 8:42

Re: Pomoc finansowa

Post autor: Kociew87 »

Przed wzięciem kredytu zapoznaj się z usługami które oferują banki. Na stronie https://habzafinanse.com.pl/kredyt-dla- ... -wiedziec/ można znaleźć ciekaw informacje o kredycie dla emerytów i nie tylko.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 106
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:02

Re: Pomoc finansowa

Post autor: milka »

Gdybyś potrzebował pomocy w odzyskaniu prowizji od banku zgłoś się do http://zwrotyprowizji.pl/ ta kancelaria prawna na pewno Ci pomoze. Ma na swoim koncie wiele wygranych spraw. Banki nie chcą oddawać pieniędzy chociaż powinny - m.in według wyroku Trybunału Sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 21
Rejestracja: 21 lis 2019, 14:01

Re: Pomoc finansowa

Post autor: katpat »

Otrzymanie jak najlepszych warunków kredytowania jest możliwe jeśli wiemy jak się do tego zabrać. Dlatego jeśli nie tylko zależy nam na samym kredycie ale także na jak najlepszych warunkach kredytowania nieoceniona jest pomoc doradcy kredytowego https://splatakredytow.pl/ , który może prowadzić negocjacje z bankiem.
Awatar użytkownika
Juniorr21
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:17

Re: Pomoc finansowa

Post autor: Juniorr21 »

Ja otrzymałem pomoc finansową tutaj http://dotacje-wroclaw.com.pl/ . Bardzo szybko i sprawnie wszystko poszło.
Miłość jest najwyższą siłą wszechświata, to ona wprawia w ruch gwiazdy.
Awatar użytkownika
qwe93
Posty: 106
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Pomoc finansowa

Post autor: qwe93 »

Przyznam Wam szczerze, że w wielu przypadkach pomoc finansowa potrzebna jest bardzo, bo niestety nie wystarcza na wszystkie inwestycje. Zerknijcie sobie na stronę http://zlapdotacje.pl/abc-skladania-i-r ... -poir.html jeśli chcielibyście sprawdzić sobie jakieś informacje na temat dotacji unijnych.
Awatar użytkownika
Boruc
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:36

Re: Pomoc finansowa

Post autor: Boruc »

Może warto spróbować uzyskać dotacje unijne. Z tego co mi wiadomo jest trochę programów i środków na to przeznaczonych. Zobaczcie sobie artykuł https://drakka.pl/dotacje-unijne-co-warto-wiedziec/ Nie znam się na tym dobrze, ale wydaje się pomocne.
Awatar użytkownika
ElCamino
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 14:14

Re: Pomoc finansowa

Post autor: ElCamino »

Ostatnio super sprawą jest odzyskiwanie prowizji ze wcześniej spłaconego kredytu. Dowiedziałem się o tym na stronie https://zwrotprowizjizkredytu.pl. Skorzystałem z ich pomocy i kilka dni później miałem już pieniądze, o których w innym wypadku bym się nie dowiedział, bo banki trzymają to wszystko w tajemnicy, albo próbują klienta spławić.
Awatar użytkownika
tosiami
Posty: 51
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:40

Re: Pomoc finansowa

Post autor: tosiami »

Ogólnie pożyczki bankowe są dla nas jakąś tam pomocą finansową, ale zaciągnięte w nieodpowiednim momencie, mogą się stać naszym kamieniem u szyi, używając popularnego powiedzenia. Dlatego zanim zdecydujemy się na coś, powinniśmy się poradzić doradcy kredytowego Białystok, dla którego kredyty samochodowe czy mieszkaniowe to codzienność. Na pewno dobrze doradzi i nie oszuka.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Pomoc finansowa

Post autor: KarolK »

Jeśli poszukujecie pomocy finansowej dla swojej firmy, to na pewno warto poszukać rozwiązania w dotacjach, dzięki którym uda Wam się rozwinąć swój biznes. Ja jakiś czas temu uzyskałem dotację na infrastrukturę badawczo-rozwojową z pomocą https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... rozwojowa/. Specjalizują się w dotacjach, więc na pewno warto do nich zajrzeć.
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

Re: Pomoc finansowa

Post autor: mariola94 »

Boruc pisze: ↑06 lut 2020, 11:38 Może warto spróbować uzyskać dotacje unijne. Z tego co mi wiadomo jest trochę programów i środków na to przeznaczonych.
To prawda, że UE ma sporo programów, które wspierają różne branże i dziedziny. I warto z tego skorzystać, bo często takie dotacje są bezzwrotne. Trzeba tylko pamiętać, że wszelkie inwestycje wspierane przez UE muszą być odpowiednio oznaczone. Są na rynku firmy jak np. https://fantasiadesign.pl/tablice-unijne/ , gdzie można wykonać takie tablice unijne.
eliś

Re: Pomoc finansowa

Post autor: eliś »

Prawda jest taka, że jeśli zdecydujecie się na wzięcie dotacji, to trzeba ją prawidłowo rozliczyć. Jest to niezwykle ważne, ponieważ tylko wtedy można uniknąć problemów. Tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... e-dotacji/ sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na specjalistów, którzy w razie potrzeby mogą pomóc w takiej sytuacji. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszystko jest dobrze zrobione.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Pomoc finansowa

Post autor: KarolK »

Witam,zalezy mi na tym,aby starac sie o dotacje do firmy. Teraz w dobie pandemii firmy funkcjonują o wiele gorzej,ciężko się rozwijac. https://edoradca.pl/dotacje_na_innowacj ... korzystac/ Co o tym sądzicie ? Jak to załatwic?
ODPOWIEDZ