pomoc drogowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Jaś77

pomoc drogowa

Post autor: Jaś77 »

Cześć, może ktoś z Was powie mi która pomoc drogowa bielsko jest naprawdę profesjonalna? Szukam od pewnego czasu takiej firmy ale bez skutku, dlatego też mam nadzieje, że polecicie mi jakąś firmę. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm czy nie mieliście takiej potrzeby?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: pomoc drogowa

Post autor: Tośka »

Ja z kolei szukałam jakiś czas temu firmy, która świadczy takie usługi w Chełmie i udało mi się trafić na całą listę takich właśnie firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-chelm. Jeśli więc jesteście z tych okolic, polecam zajrzeć. A może ktoś z Was miał już kiedyś do czynienia z którąś z tych firm?
adńk

Re: pomoc drogowa

Post autor: adńk »

Hmm no mi samochód na trasie zepsuł się tylko raz i wtedy zadzwoniłem lokalnie do firmy Pomoc drogowa Stanisław Stocki https://www.pomocdrogowazgorzelec.com.p ... oc-drogowa ze Zgorzelca. Ich oferta jest szeroka, mają nie tylko pomoc, ale prowadza również warsztat naprawczy, gdzie naprawili mój samochód. Ich oferta jest szeroka, posiadają korzystne ceny, są jak najbardziej rzetelni, polecam ich serdecznie.
ańko

Re: pomoc drogowa

Post autor: ańko »

Mój samochód po prosty przestał działać, jak jechałem centrum Krakowa. Zatrzymałem się przed skrzyżowaniem, zgasł i już zapalić go nie mogłem. Ludzie pomogli mi go zepchnąć na pobocze i zadzwoniłem po pomoc drogową. Skorzystałem z usług firmy Hienka http://www.hienka-krakow.pl/kontakt/ z Krakowa. Bardzo szybko przyjechali, spisali się doskonale, wyszło wszystko w dobrej cenie, oni mają usługę taniego holowania, polecam.

przeciwwaga bramy przesuwnej
Awatar użytkownika
Riana
Posty: 49
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:39

Re: pomoc drogowa

Post autor: Riana »

Samochód czasem może nie odpalić. Oczywiście piszę to z własnego doświadczenia. Mi musiała pomóc pomoc drogowa, auto holowanie, laweta Białystok Pul Marek: http://pomocdrogowa.bialystok.pl/ . Serdecznie polecam jego usługi, szybko i sprawnie przyjeżdża na miejsce zdarzenia.
Gość

Re: pomoc drogowa

Post autor: Gość »

Ja niedawno zamawiałem pomoc drogową jak miałem wypadek, na szczęście już za niego dostałem odszkodowanie od ubezpieczyciela więc jest w remoncie. Tu https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ macie fajne polisy.
ODPOWIEDZ