pomoc drogowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Oskaruś77

pomoc drogowa

Post autor: Oskaruś77 »

Hej, nie wiem która firma zajmuje się czymś takim jak pomoc Drogowa Skoczów. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i może mi polecić jakąś porządną firmę, która pomoże o każdej godzinie? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z takimi firmami styczności?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: pomoc drogowa

Post autor: Tośka »

Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonej pomocy drogowej działającej na terenie Radomia i w okolicach, to polecam kontakt z firmą https://pomocdrogowaradom24h.pl/. Możecie z jej strony liczyć na szybką i skuteczną pomoc ;) Jak widać firma ta działa cała dobę ;)
fachowa

Re: pomoc drogowa

Post autor: fachowa »

Ok. Chociaż na stronie https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-warszawa macie więcej jak tylko jedną firmę ;). Tam macie całą bazę sprawdzonych firm świadczących pomoc drogową. Także koniecznie zapoznajcie się z ich bazą.
Awatar użytkownika
jojo
Posty: 60
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:30

Re: pomoc drogowa

Post autor: jojo »

A co robicie kiedy auto nie chce dojechać do warsztatu? Czy wiecie, jaką pomoc drogową najlepiej wezwać? Polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Będziecie z nich zadowoleni.
dosiaa

Re: pomoc drogowa

Post autor: dosiaa »

Natomiast tutaj https://teamuto.pl/pomoc-drogowa-lodz/ możecie sobie poczytać na temat - gdzie i jak szukać pomocy drogowej? Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając takie usługi? Takie wskazówki się wam na pewno przydadzą.
ODPOWIEDZ