pomoc drogowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Marcuś91

pomoc drogowa

Post autor: Marcuś91 »

Cześć, szukam firmy, która w swoich usługach posiada „Pomoc Drogowa Bielsko-Biała“. W internecie nie natrafiłem na nikogo interesującego. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć jaka firma zajmuje się takimi rzeczami? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi do czynienia?
kainnń

Re: pomoc drogowa

Post autor: kainnń »

Tam jeszcze mi się nie zdarzyło korzystać z pomocy drogowej, chociaż jeżdżę po całej Polsce. Samochód nawalił mi za to w Żorach, ale po szybkim wyszukaniu jakiejś firmy zadzwoniłem do pomocy drogowej Legalny Autozłom https://www.autozlomzory.pl/pomoc-drogowa.html . Samochód odholowali nam do swojego warsztatu, gdzie wykonali naprawdę, a nas odwieźli jeszcze na miejsce, do którego się spieszyliśmy. Wszystko w dobrej cenie, całkowicie profesjonalnie, to kompetentni fachowcy, polecam.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: pomoc drogowa

Post autor: Tośka »

Gdyby natomiast ktoś z Was chciał znaleźć sprawdzoną pomoc drogową na terenie Warszawy, to polecam najpierw zapoznać się z artykułem na stronie internetowej http://www.v40.pl/jak-znalezc-pomoc-dro ... warszawie/. Dowiecie się z niego, w jaki sposób szukać takich właśnie firm w tych okolicach ;)
ODPOWIEDZ