Polecany kurier

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Polecany kurier

Post autor: szmek »

Jakiego dobrego brokera kurierskiego polecicie?
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Polecany kurier

Post autor: obuska »

Skoro jesteśmy przy temacie to ja zapytam jak wysłać paczkę kurierem UPS ? Ktoś się orientuję? Preferuję przesyłkę internetową, bo wiele osób mi doradzało by tak właśnie nadawać ze względu na niższe ceny
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Polecany kurier

Post autor: klasonia »

Wiesz co, sprawdź sobie w pierwszej kolejności cennik paczkomaty inpost bo może się okazać, że wypada dużo lepiej. Znajomy mi ostatnio mówił że tanio paczkomatami idą paczki, a jak można zaoszczędzić to warto wybrać tę metodę
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Polecany kurier

Post autor: melike »

Teraz sporo ludzi zastanawia się jak wygląda wysyłka do usa. Granice dla podróżnych są zamknięte, ale na szczęście paczki można wysyłać. Jest spora liczba firm kurierskich, która ma takie usługi w ofercie. Ja nie polecę Ci konkretnego kuriera, ale sprawdź ofertę jakiegoś brokera kurierskiego. Tak najłatwiej znaleźć tanią opcję wysyłki.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Polecany kurier

Post autor: marian3 »

Zależy gdzie i co chce się wysyłać. Czasami jeśli wysyłamy więcej paczek warto zaglądać na strony takie jak ta https://allekurier.pl/przesylki-zagrani ... ort-z-chin . Można naprawdę na dobrych warunkach nadawać, odbierać przesyłki. Cena zależy od tego czy paczkę chcemy nadać z domu, jak z odbiorem także. Opłaca się zawsze odbiór w punkcie.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Polecany kurier

Post autor: szmek »

dzieki wszystkim za rady są barzdo pomocne i na pewno z nich skorzystam. dzielcie się swoimi opiniami są pomocne
tośka3

Re: Polecany kurier

Post autor: tośka3 »

Takie rzeczy jak wysłać paczkę kurierem dpd czy inną firmą kurierską można znaleźć w intrenecie, wystarczy poszukać. I warto poczytać opinie, wtedy będzie wiadomo która z firm przewozowych jest najbardziej godna zaufania
jacuśka

Re: Polecany kurier

Post autor: jacuśka »

W takim razie ja od siebie jeszcze dodam , że bardzo korzystnie prezentuje się cennik kuriera dhl dlatego uważam, że warto zainteresować się jego usługami. W ofercie ma zarówno przesyłki listowe, jak i paczki czy palety
Zwierzęta

Re: Polecany kurier

Post autor: Zwierzęta »

Sugeruję spróbować https://betchan.space. To działa lepiej niż pośrednik, i są gwarancje. Mam tylko negatywne doświadczenia z brokerami.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Polecany kurier

Post autor: gyzka »

Korzystam z różnych firm kurierskich bo nie każdy sklep ma podpisaną umowę z tą samą firmą, tylko z kilkoma i nigdy się nie zawiodłam. Faktycznie kurierzy czasem nie zwracają uwagi, że na paczce jest napisane, że w środku jest szkło i znajomej raz dotarły potłuczone szklanki, ale to się zdarza bardzo rzadko. Ogólnie zabezpieczanie przesyłek to obowiązek ze strony firm, u których dokonujemy zamówień. Gdy paczka nie jest dobrze zabezpieczona to podczas transportu się uszkodzi.
Ździś

Re: Polecany kurier

Post autor: Ździś »

Ja od siebie mogę polecić od sprawdzonego producenta palety, firma https://www.paletymartex.pl ma naprawdę spoko jakość, do tego szybka wysyłka, polecam
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Polecany kurier

Post autor: mczay »

O ile na terenie Polski wszystko jest jasne i bezproblemowe, o tyle gdy chodzi o przesyłkę zagraniczną, zaczynają pojawiać się schody. Jest to przesyłka znacznie droższa, z czym trzeba się liczyć. Wszystkich istotnych informacji o takich wysyłkach dowiesz się z artykułu: http://www.zw.com.pl/artykul/673279.html . Polecam
ODPOWIEDZ